• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bilimsel Performans Ödülleri Sahiplerini Buldu

Can Avşar

Antalya İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Katılım
25 Şubat 2009
Şehir
Antalya
Firma
ARÜV ÇEVRE MÜH. A.Ş.
Bilimsel Performans Ödülleri Sahiplerini Buldu

Başarılarından dolayı Bilimsel Performans Ödülüne layık görülen Doç. Dr. Mehmet Kitiş ve Doç. Dr. Ata Utku Akçil’e Vali Ali Haydar Öner tarafından plaket ve hediye verildi.

Doç. Dr. Mehmet Kitiş 2008 yılında SDÜ'nün adını bilimsel arenada duyurarak, Jurniod Chamber International tarafından organize edilen Türkiye’nin On Başarılı Genci Yarışması'nda Çevre Dalında birincilik Ödülü aldı, yine 2008 yılı içinde Feyzi Akaya Bilimsel Etkinlikleri Destekleme Fonu tarafından Genç Bilim İnsanlarına Üstün Başarı ödülünü kazandı. Bu bilimsel ödülleri ve göstermiş olduğu akademik çalışmaları nedeniyle 2008 yılı MMF Bilimsel Performans ödülüne layık görüldü.


Haberin devamı için;
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .


Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .


Danışman Hocam Doç. Dr. Mehmet Kitiş...
 
Üst