• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Biraz da Mizah :)

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Yönetim Grubu
Etkinlik Grubu
Firma
Fernas İnşaat A.Ş.
Arkadaşlar Merhaba ,

Güzel forumumuz da ağırlıklı olarak mesleki bilgi ve tecrübe aktarımı yapıyoruz.
Tabi ki mesleki ağırlıklı olmakla birlikte istiyoruz ki ara sıra da gülelim eğlenelim hoşça vakit geçirelim. Dolayısıyla bu başlık adı altında mizahi paylaşımlarınızı ve gönlünüzden geçen mizah içerikli konularınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz :)

Herkese iyi çalışmalar :)

Not : Açılışı da ben yapayım forumumuz da sıkça konuşulan konulara iddaa sahibi cevap vermiş :)
[automerge]1564398593[/automerge]
Hepinizin de bildiği gibi @Olgaç Sürmelihindi arkadaşımızın çok iyi olduğu bir konu var.

Vaad vermek ...

Dolayısıyla yaptığımız buluşmalarda bir çok arkadaşımıza ve başta bende mağdurlarından olmak üzere Güzel antebimizin güzide tatlısı baklava sözü vermiş ve çok defasında da (her defasında :D ) bu vaatlerini havada bırakmıştır.

Ne kargolar hava da kalmış ne buluşmalarda insanların beklentileri suya düşmüş ve forumda ne başlıklar konular ve paylaşımlar altında insanların baklava sevgileri sınanmış ve kandırılmıştır.

Bu baklava zevkini forumumuz da tadan iki ekip oldu. @Tarık Can VE @Murat Çelebi arkadaşlarımız bu şerefe nail oldular.

Bununla ilgili @Olgaç Sürmelihindi ' e yaptığımız baskılar ve şahsım tarafından yapılan laf işittirmeler sonuç bulmuş ve konu ile ilgili bir kamuoyu açıklaması gelmiştir.

Buyrun izliyoruz :)
Ekli dosyayı görüntüle Olgaç Video.mp4

Not: Ses tarkan sesi bilginiz olsun amaçlanan ses Tarkan'ın baba oluyorum açıklamasındaki ses tonudur ?

Bugün haftanın son günü. Haftasonu yorgunluğumuzu dinlenerek atacağız. İşlerin yoğunluğundan gülmeyi unutmuşsunuzdur diye Levent Kırca'nın "Fatih Terim" taklidini paylaşayım dedim. Şunu düşündüm; @Fatih Özcan teknik direktörümüz olsaydı, hepimizi sıra dayağından geçirirdi ve en çok tokadı eminim @Fatih Koçak yerdi. Bizlerde nasibimizi alırdık. Kurunun yanında yaş da yanar misali. Replik şöyle; Fatih sen niye buluşmaları geç düzenliyorsun, sen neden destek çıkmıyorsun........ İyi seyirler. :)

Fotoğrafı sildim arkadaşlar Kişisel verilerin korunması kanununa ithafen müdahale etme hakkımı kullandım.

Şaka tabiki o fotoğraf nerden çıktı ben bile bilmiyorum :D

Görenlerin imha etmesi rica olunur :D

Bugün bu başlık altında mizah değil de çok sevdiğimiz bir arkadaşımızın doğum gününü kutlamak için yazıyoruz. Kendisi @Fatih Koçak. Bizler onunla güldük ve onunla eğlendik. Kendisi enerji dolu, sevecan, mütevazi,herkesin yardımına koşan, kalbi tertemiz ve saf bir kardeşimiz. Ara sıra benim adım bomba soyadım ölüm gibi çılgınlıklar yapabiliyor. Adam kelimesi ona biçilmiş durumda. Kardeşim ve dostum doğum günün kutlu olsun. Allah sana sağlık, mutluluk ve huzur versin. Sevdiklerinle bir ömür boyu geçirmen dileğiyle. Nice senelere güzel adam ? :)?? ?

Not: Eğer bu yazı ve resimde oynama yaparsan seni linç ettiririm. Yok oynama olmazsa sana baklava göndereceğim :)

20191107_095044 (1).jpg

@Serkan Çiçekay Teşekkür ederim abi :) Hep beraber :) Bu fotoğrafın altında şe yapmasaydın keşke ama :D
[automerge]1573109334[/automerge]
Tamam linç ettir ama baklava göndericem deme lütfen artık ?
O linçtende ağır :D

Teşekkür ederim sağol @Olgaç Sürmelihindi :)

Arkadaşlar merhaba, bu konu başlığı altında stresten ve üzüntüden uzaklaşmak için komik durumlar paylaşıyoruz. Amacımız kimseyi kırmadan ve incitmeden gülmek ve güldürmek. Yüzünüzden hiç gülümseme eksik olmasın.

CMNet Yönetimi olarak yasama ve yürütme kanunları aşağıdaki şekilde değişmiştir.

Herhangi bir olumsuz durumda emri @Gülin Ç. hanım ağamız verecek. Kendisi Behzat Ç'nin kuzenidir.

download.jpg

Daha sonra baronların babası @Fatih Koçak kararı Deli Yürek @Cem Yılmaz Cem usta'ya iletecek. Fatih kardeşimizin göbek adı benima adım bomba soyadım ölümdür. :)
20191107_095044 (1).jpg

Deli yüreğimiz, canımız ve ciğerimiz Cem usta kararı uygulamak üzere @Murat Çelebi adamına söyleyecek.
HN9l6seRQwdvUNly-636493803849567110.jpg

@Murat Çelebi by-karizma kardeşimiz Murat Adanalıyık Allah'ın adamıyık, bici bici severik sloganıyla linç girişimlerine başlayacak.

1573638072843.png

Hepsi bu kadar mı? Tabi ki değil. Linç girişiminden sonra kargo ile tatlı yolluyoruz ve o tatlı bir türlü gelmiyor :)

CMNet üyelerine zevkle duyurulur.