• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Biyoremediasyon nedir?

Fatma Gül Es

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
.
Sayın @Olgaç Sürmelihindi Bey,

Sanıyorum "Biyoremediasyon" konusu ile ilgilisiniz ve hatta bilgi sahibisiniz de. Sizden birkaç defa ismini duyunca ben de merak edip ne olduğunu araştırmak istedim. Kabaca ne olduğunu da okudum internet aracılığıyla, ilgimi de çekti. Fakat sizden ricam, eğer elinizde bu konu ile ilgili farklı dokümanlar, daha önce yazılmış tezler ya da araştırmalar var ise bu konu başlığı altında paylaşmanızdır. (Ben de bulursam bir şeyler ben de paylaşırım elbette.)

Tabii, size söylüyorum ama eğer konu hakkında bilgisi olan başka meslektaşlarımız da var ise onlar da katkı sağlayabilirler, hoş olur..

Şimdiden teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum..

Sayın Fatma Gül Es Hanım merhaba , tabi paylaşırım. Ben üniversitede tez konusu olarak yapmıştım ve çok zevkli bir konu. İlgili dokümanları paylaşırım. Ilginize şaşırdım ve çok mutlu oldum. Elimden gelen yardımı yapacağım. İyi çalışmalar.

Ekli dosyalar

• 518.pdf
    350.1 KB · Görüntüleme: 132
  • 3885.pdf
    1.7 MB · Görüntüleme: 110
  • 1278860108_2.pdf
    784.4 KB · Görüntüleme: 112
  • bıyoremedıasyon.pdf
    1.2 MB · Görüntüleme: 172
  • gac.docx
    12.8 KB · Görüntüleme: 91
  • Oğuzhan-Olğaç Çevre Proje-1.doc
    71.5 KB · Görüntüleme: 117
Sayın Yöneticim Merhaba,
Gerekli dokümanları paylaştım. Ben yine araştırma yapacağım ve buldukça sizlerle paylaşacağım.Çok zevkli bir konu. Bu dokümanlar işinize yarar. İyi çalışmalar.

Merhaba lisans 3. sınıf öğrencisiyim seneye tez çalışmam var bu konu üzerine çalışmak istiyorum. Su ve hava kirliliği için biyoremediasyon çalışmaları hakkında bilgisi olan ya da kaynak önerebilecek varsa alabilirim. Tez örnekleri de olabilir.