Biyoremediasyon nedir?

Fatma Gül Es

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Sayın @Olgaç Sürmelihindi Bey,

Sanıyorum "Biyoremediasyon" konusu ile ilgilisiniz ve hatta bilgi sahibisiniz de. Sizden birkaç defa ismini duyunca ben de merak edip ne olduğunu araştırmak istedim. Kabaca ne olduğunu da okudum internet aracılığıyla, ilgimi de çekti. Fakat sizden ricam, eğer elinizde bu konu ile ilgili farklı dokümanlar, daha önce yazılmış tezler ya da araştırmalar var ise bu konu başlığı altında paylaşmanızdır. (Ben de bulursam bir şeyler ben de paylaşırım elbette.)

Tabii, size söylüyorum ama eğer konu hakkında bilgisi olan başka meslektaşlarımız da var ise onlar da katkı sağlayabilirler, hoş olur..

Şimdiden teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum..

Olgaç SÜRMELİHİNDİ

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Sayın Fatma Gül Es Hanım merhaba , tabi paylaşırım. Ben üniversitede tez konusu olarak yapmıştım ve çok zevkli bir konu. İlgili dokümanları paylaşırım. Ilginize şaşırdım ve çok mutlu oldum. Elimden gelen yardımı yapacağım. İyi çalışmalar.

Dosyalar

Ali Can Dalgıç

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Benim de son zamanlarda merak edip araştırdığım bir konuydu. Teşekkürler Olgaç Bey.Benim incelediğim kitabın pdfsini bulursam hemen yollayayım

Olgaç SÜRMELİHİNDİ

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Sayın Yöneticim Merhaba,
Gerekli dokümanları paylaştım. Ben yine araştırma yapacağım ve buldukça sizlerle paylaşacağım.Çok zevkli bir konu. Bu dokümanlar işinize yarar. İyi çalışmalar.

h.tercan94

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Merhaba lisans 3. sınıf öğrencisiyim seneye tez çalışmam var bu konu üzerine çalışmak istiyorum. Su ve hava kirliliği için biyoremediasyon çalışmaları hakkında bilgisi olan ya da kaynak önerebilecek varsa alabilirim. Tez örnekleri de olabilir.

Yukarı Alt