Bölüm Hakkında

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Evet arkadaşlar bu bölümde her alandaki kişisel projelerinizi anlatabilir gerekirse tartışabilirsiniz. İçinizdeki mucidin çıkma zamanı. Buyurun ssöz sizlerde.

Can Avşar

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Evet arkadaşlar bu bölümde her alandaki kişisel projelerinizi anlatabilir gerekirse tartışabilirsiniz. İçinizdeki mucidin çıkma zamanı. Buyurun ssöz sizlerde.
bu konuya pek ilgi olacagını sanmıyorum.. gercekten yaratıcı saglam bi fikri olan kişi paylaşılmı bilmiyorum :D herkes bizgibi paylaşımcı mıdır ki :dd

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Aslında kafasında acaba olurmu denilen birşey paylaşılırsa. Buradan gelecek fikirlerle çok daha gelişebilir. Gerçekten iyi fikri olanda telif hakkını alır öyle paylaşır :)

Seda Güney

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
dün hocamız derste bir proje istedi bizden
dersimiz çed.konu ise bir çimento fabrikası kurmak için çed raporu ve sunumu.yeri de kendimiz seçicez.
ben bursalıyım ve uludağ üni 3.sınıfa geçmiş bi çevre mühendisi adayıyım
yer olarak da bursanın mustafakemalpaşa ilçesinin bir köyü olması gerekiyor.ben çed raporunu bilmediğim ve derste de henüz işlemediğimiz için böyle bi projeyi nasıl yapacağım konusunda oldukça endişeliyim
acaba yardımınız olabilir mi? :(

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Seda hanım ÇED bölümümüze göz attınızmı acaba. Bununla ilgili sorunları orada paylaşırsanız daha kolay çözüm bulabilirsiniz.

Seda Güney

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
farkettim efendim :)
kusura bakmayın mesaj attıktan sonra iyice inceledim bir adet örnek buldum kendime yine de cevabınız için çok teşekkür ederim =)
kolay gelsin...