Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bölüm Hakkında

Konu, 'ARŞİV' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu Site Kurucusu

Evet arkadaşlar bu bölümde her alandaki kişisel projelerinizi anlatabilir gerekirse tartışabilirsiniz. İçinizdeki mucidin çıkma zamanı. Buyurun ssöz sizlerde.

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

bu konuya pek ilgi olacagını sanmıyorum.. gercekten yaratıcı saglam bi fikri olan kişi paylaşılmı bilmiyorum :D herkes bizgibi paylaşımcı mıdır ki :dd

3. Fatih Özcan

Aslında kafasında acaba olurmu denilen birşey paylaşılırsa. Buradan gelecek fikirlerle çok daha gelişebilir. Gerçekten iyi fikri olanda telif hakkını alır öyle paylaşır :)

4. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

dün hocamız derste bir proje istedi bizden
    dersimiz çed.konu ise bir çimento fabrikası kurmak için çed raporu ve sunumu.yeri de kendimiz seçicez.
    ben bursalıyım ve uludağ üni 3.sınıfa geçmiş bi çevre mühendisi adayıyım
    yer olarak da bursanın mustafakemalpaşa ilçesinin bir köyü olması gerekiyor.ben çed raporunu bilmediğim ve derste de henüz işlemediğimiz için böyle bi projeyi nasıl yapacağım konusunda oldukça endişeliyim
    acaba yardımınız olabilir mi? :(

5. Fatih Özcan

Seda hanım ÇED bölümümüze göz attınızmı acaba. Bununla ilgili sorunları orada paylaşırsanız daha kolay çözüm bulabilirsiniz.

6. Seda Güney

Seda Güney CMNet Üyesi

farkettim efendim :)
    kusura bakmayın mesaj attıktan sonra iyice inceledim bir adet örnek buldum kendime yine de cevabınız için çok teşekkür ederim =)
    kolay gelsin...

7. Fatih Özcan

Maksat işiniz görülsün :)

İlginizi Çekebilir

DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...