• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Bursa i̇çi gönüllü staj arıyorum

Serhat Dikyol

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
29 Kas 2022
Konular
1
Mesajlar
2
Tepki puanı
1
Şehir
Bursa
Firma
Öğrenciyim
Merhaba ben Serhat Dikyol. Bursa Uludağ Üniversitesi 4. Sınıf öğrencisiyim. Zorunlu stajlarımı tamamladım ama bu yaz boş olacağım için staj yapacak yer arıyorum. Nerelerde yapabilirim? Tanıdığı olan, referans olabilecek birisi var mı? Maddi bir beklentim yok, sadece işimi daha iyi bir seviyede yapmak için yeni bir şeyler öğrenmek istiyorum.

Daha önce Beltan Vibracaustic, Faurecia Polifleks (3 ay sözleşmeli), DNG Test Laboratuvarı, YSF Arıtma ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü’nde staj yaptım.

Şimdiden ilgilenecek olan herkese teşekkür ederim
 

Ekli dosyalar

  • Serhat Dikyol Özgeçmiş.pdf
    234.4 KB · Görüntüleme: 22
Odaya sordum şu an için böyle talebi olan bir yer olmadığını söylediler.
 
Üst