• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

cam geri dnüşüm

Özgür Tırınk

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Mart 2009
öncelikle herkese iyi çalışmalar.Tabi ögrencilere de iyi dersler allah zihin açıklıgı versin.
Arkadaşlar ben sizden bir konu hakkında tardım talebinde bulunacaktım.Geri dönüşüm tesisinde
çalışmaktayım tesisew gelen aşırı miktarda karışık cam var bu camları nasıl degerlendirebilirim.
Ege bölgesinde bu konu üzerine çalışan arkadaşlar var ise eger yada bir fikri olan yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.
Herkese iyi çalışmalar kolay gelsin.
 
Bende birşey öğrenmek istiyorum. Çalıştığım firma da üretimden cam ve ayna atıkları çıkmakta. Karışık olmasından dolayı genellikle almak istemiyorlar. İzmir'de bu atıkları alan firmalar var mı?
 
özgür bey geri dönüşüm derken toplama ayırma tesisinde mi çalışıyorsunuz?probleminiz depolama sıkıntısı mı yoksa elden mi çıkartamıyorsunuz??
 
hayır dieğr atıklarla karıştırılmamış. Sadece cam ve sırlı cam(ayna) karışık olarak depolanmış. camı alan bir firma buldum fakat ayna ile karışık olduğu için almak istemediler.
 
Üst