• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çanakkale'den :)

ST_TuRaN

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
15 Tem 2010
Konular
1
Mesajlar
3
Tepki puanı
0
Herkese merhaba,
Aranıza bende yeni katıldım. Herkese kolay gelsin.
 
hoşbuldum, herkes iyidir umarım :)
benim bir konu hakkında fikirlerinizi öğrenmek istiyorum.
konu şu: bir fabrika için iso 14001 belgesi alınmak isteniyor. bu süre zarfında danışman bir firma gereklimidir. danışman bir firma olması durumunda avantajları ve dezavantajları neler olur?
 
ben bır danışman fırmada gorev yapmış bırı olarak...danışman fırma olması belgeyı almayı kolaylaştırıyor.zaten belgelendırme şırketlerıyle danışmanlık şırketlerı ortak calıştıklarından belgeyı almama gıbı bır durum oluşamıyor.ne kadar uygun olmasanızda danışmanlık parasını odedıgınızden şirket sıze belgeyı saglıyor.
 
Merhaba Çiğdem Hanım,
Firma gereklimi gerekli değilmi çok düşündüm ama bu yönü hiç aklıma gelmemişti doğrusu. Evet karar verirken bu bilginizide kullanacağım. Çok teşekkür ederim :) :)
 
Üst