Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ÇASGEM - İş Güvenliği Uzmanı Eğitimi ( C sınıfı )

Konu, 'ARŞİV' kısmında themagicboy tarafından paylaşıldı.

1. themagicboy

themagicboy CMNet Üyesi

Değerli arkadaşlar ÇASGEM tarafından verilen İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi 1 Şubat itibarıyle başlayacaktır. Eğitime kayıtlar başlamıştır. İnternetten kayıt olup http://www.casgem.gov.tr/igut.php?cid=6 istenen belgeleri 10 içinde ulaşacak şekilde gönderiyorsunuz, ardından eğitimden 5 gün öncesine kadar eğitim ücretini ilgili banka hesabına yatırıyorsunuz.

Eğitim İle ilgili bizzat arayarak öğrendiğim detaylar şunlardır

- Eğitim ücreti 2800 tl
    - Eğitim Süresi 6 Hafta
    - Eğitim süresi boyunca çasgem misafirhanesinde (konaklama-sabah kavaltısı) + (öğle-akşam yemekleri) = 25 + 17 = 42 tl

Yani kabaca 4600 lirası olan ve iş bulma konusunda sıkıntı çeken varsa gitsin C sınıfı sertifika ile kesinlikle neticesini alacaktır. İşe girince 3 aylık maaş ile amorti eder sonrasında da yolunuza devam edersiniz.

Bu eğitime katılamayacaklar varsa yaklaşık 2 ay sonra yeni bir eğitim daha vermeyi planlıyorlarmış, bilginize sunuyorum.

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.