• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çed ve ptd istekleriniz

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Yasin Aslan

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
21 Aralık 2008
Elimizdeki Çed raporlarını bütüm arkadaşlarımızla paylaşmak istiyoruz fakat, tümünü yüklememiz imkansız bu nedenle Bölüm sorumlusu olarak istenilen raporları en kısa sürede siteye yüklemeye çalışacam. Bu arada genede biraz örnek olması açısından yüklemeye devam edeceğim.
 
Tuğba hanım istediğiniz PTD ler Proje Tanıtım Dosyası Örnekleri adlı başlıktadır. Bilginize.
Burada istenen raporları ilgili konu başlığında paylaşırsak karmaşayı önlemiş oluruz.
ÇED istekleri ÇED örnekleri PTD istekleri PTD örnekleri bölümüne lütfen.
 
yardım

arkadaşlar meraba bana kağıt endüstirisi ile ilgili proje tanıtım dosyası lazım. elinde örnek olan varsa, paylaşırsanız çok seviniri. şimdiden teşekkürler..
 
arkadaşlar benim PTD sonunda bulunan eklere ihtiyacım var.bitirme tezim için acil gerekli yardımcı olursanız sevinirim.herhangi bir yere ait olması gerkmiyor sadece örnek olsun yetiyor.boş halleri varsa o bile olur.

EK 1 ÇED GERKLİ DEĞİLDİR YAZISI
...
bu tarz ekler gerekli
 
Termik Santral ÇED 'i bulamadım fakat. ŞURADAKİ konuda termik santral ÇED i nasıl olamlıyla ilgili döküman var. Daha önce temin etmediyseniz bakabilirsini.z ÇED elinde olan arkadaşlarda çıkacaktır eminim.
 
Arkadaşlar Foruma Yazmadan önce sitede konulara biraz göz gezdiriseniz eğer zin içinde bizim içinde zaman kaybını önlemiş olursunuz. Çed Örnekleri Başlıklı Konunun İlk Paylaşımı Zonguldak Termik Santral Çedi.
Çed raporu örnekleri

Sercan kardeşim Çed raporları Bölümünde var değşikte istersen orda belirtirsen sevinirim.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Silopi ve ya şırnak 'ta yapılmış 1 çed raporuna acilen ihtiyacım var teşekkürler

Konununuz ÇED ve PTD istekleriniz adlı konuyla birleştirildi. ÇED ve PTD istekleriniz için tekrar konu açmanıza gerek yok.
 
plastik geri dönüşümü ile talaş geri dönüşümü konusunda ptd örneklerine ihtiyacım var. elinizde varsa böyle örnekler paylaşabilirseniz çok sevinirim.
 
İlgili başlık açılmıştır. 4 tane örnek çed raporu eklenmiştir. Açılan konuya buradan ulaşabilirsiniz.
 
tekrar merhabalar.ben isteğimi ptd örnekleri başlığı altında yazmıştım.fakat burdan yazmam daha doğru olacak.benim jeotermal kaynak ptd ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim.herkese kolay gelsin.
 
Jeotermal Çed Raproru

İlknur hanım merhaba daha önce bu konuda çalışma yapılmışmı biliyormusunuz konu çok spesifik bu konuda yani enerji konusunda Ençev çalışmakta sizde yokse bizlerin bulması çok zor saygılarımla.
 
Üst