Çed ve ptd istekleriniz

Yasin Aslan

Kayıtlı Kullanıcı
Elimizdeki Çed raporlarını bütüm arkadaşlarımızla paylaşmak istiyoruz fakat, tümünü yüklememiz imkansız bu nedenle Bölüm sorumlusu olarak istenilen raporları en kısa sürede siteye yüklemeye çalışacam. Bu arada genede biraz örnek olması açısından yüklemeye devam edeceğim.

Tuğba Coşkun

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Serbest
demir çelik tesisine ait çed raporu war ise elinde paylaşırmısın?
Teşekkürler

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
Saipem
Tuğba hanım istediğiniz PTD ler Proje Tanıtım Dosyası Örnekleri adlı başlıktadır. Bilginize.
Burada istenen raporları ilgili konu başlığında paylaşırsak karmaşayı önlemiş oluruz.
ÇED istekleri ÇED örnekleri PTD istekleri PTD örnekleri bölümüne lütfen.

Emine Konya

Kayıtlı Kullanıcı
yardım

arkadaşlar meraba bana kağıt endüstirisi ile ilgili proje tanıtım dosyası lazım. elinde örnek olan varsa, paylaşırsanız çok seviniri. şimdiden teşekkürler..

KS
Yasin Aslan

Yasin Aslan

Kayıtlı Kullanıcı
Kağıt Sanayi

İlgili konusa elimde neyazıkki rapor yok. Yardımcı olbileceğim bşka ir konuvarsa bakabilirm.

Emine Konya

Kayıtlı Kullanıcı
mrb arkadaşlar boya fabrikasıyla ilgili proje tanıtım dosyası olan varsa burda sunarsanız. çok sevinirim...

H

hll87

arkadaşlar benim PTD sonunda bulunan eklere ihtiyacım var.bitirme tezim için acil gerekli yardımcı olursanız sevinirim.herhangi bir yere ait olması gerkmiyor sadece örnek olsun yetiyor.boş halleri varsa o bile olur.

EK 1 ÇED GERKLİ DEĞİLDİR YAZISI
...
bu tarz ekler gerekli

sercan

Kayıtlı Kullanıcı
termik santral çed ine ihtiyacım var? yardımcaı olabilir misiniz?

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
Saipem
Termik Santral ÇED 'i bulamadım fakat. ŞURADAKİ konuda termik santral ÇED i nasıl olamlıyla ilgili döküman var. Daha önce temin etmediyseniz bakabilirsini.z ÇED elinde olan arkadaşlarda çıkacaktır eminim.

KS
Yasin Aslan

Yasin Aslan

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Foruma Yazmadan önce sitede konulara biraz göz gezdiriseniz eğer zin içinde bizim içinde zaman kaybını önlemiş olursunuz. Çed Örnekleri Başlıklı Konunun İlk Paylaşımı Zonguldak Termik Santral Çedi.
Çed raporu örnekleri

Sercan kardeşim Çed raporları Bölümünde var değşikte istersen orda belirtirsen sevinirim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

sercan

Kayıtlı Kullanıcı
ilginiz için teşekkür ederim ama foruma yeni üye oldum ve açıkcası kullanmyaı beceremediğimden bulamadım..

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
Saipem
Yakında foruma videolu kullanma klavuzu hazırlayacağım. O zaman sıkıntılar gidecektir diye düşünüyorum.

sercan

Kayıtlı Kullanıcı
Silopi ve ya şırnak 'ta yapılmış 1 çed raporuna acilen ihtiyacım var teşekkürler

Konununuz ÇED ve PTD istekleriniz adlı konuyla birleştirildi. ÇED ve PTD istekleriniz için tekrar konu açmanıza gerek yok.

greenege

Kayıtlı Kullanıcı
plastik geri dönüşümü ile talaş geri dönüşümü konusunda ptd örneklerine ihtiyacım var. elinizde varsa böyle örnekler paylaşabilirseniz çok sevinirim.

fayberk

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar mermer ocağı ile ilgili proje tanıtım dosyasına ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim...

l3eml3eya2

Kayıtlı Kullanıcı
Çimento fabrikası çed raporu lazım bana eğer elinizde mevcut var ise alabilirmiyim.

Tarık Can

Yönetim Grubu
Firma
Proçed Çevre Danışmanlığı Mühendislik Ltd. Şti.
İlgili başlık açılmıştır. 4 tane örnek çed raporu eklenmiştir. Açılan konuya buradan ulaşabilirsiniz.

çevremek

Kayıtlı Kullanıcı
tekrar merhabalar.ben isteğimi ptd örnekleri başlığı altında yazmıştım.fakat burdan yazmam daha doğru olacak.benim jeotermal kaynak ptd ihtiyacım var.yardımcı olursanız sevinirim.herkese kolay gelsin.

KS
Yasin Aslan

Yasin Aslan

Kayıtlı Kullanıcı
Jeotermal Çed Raproru

İlknur hanım merhaba daha önce bu konuda çalışma yapılmışmı biliyormusunuz konu çok spesifik bu konuda yani enerji konusunda Ençev çalışmakta sizde yokse bizlerin bulması çok zor saygılarımla.