• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çed

Kubra çiçekli

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yok
Merhabalar çed dersim için çed raporu özeti sunmam lazım fakat konunun da ilgi çekici olmasını istiyorum ama elimde çed raporu yok araştırdım fakat pek bişey bulamadım yardım edebilir misiniz

kubra hanim mesaj sayim ozel mesajlari kullanmak icin yeterli olmadigi icin buradan yaziyorum. mail adresi verir misiniz?

@Kubra çiçekli

Kubra Hanim, mail adresinize Ced raporu gonderdim. Rapor ingilizce ama sadece basliklari cevirmenizin bile yardimci olacagini dusunuyorum.