• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çed??

ozden1007

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
10 Mart 2009
çed raporu hazırlama konusunda uzmanlasmak ıcın ızlenmesı gereken bir yol varmıdır yada önerebılecegınız bır sey henuz 3. sınıfım ama bu alanda kendımı gelıstırmek ıstıyorum .

birdee baska bır sorum daha var :) benzınlıklere calıstırma ıznı vermek ve daha sonra kı kontrollerde bakanlıktan yada herhangı bır yerden alınması gereken bır belge varmıdır ?
 
çed raporu hazırlamak konusunda uzmanlaşmak :) güzel bir fikir tabi ben de çok isterim ama benim fikrime göre yapabileceğin tek şey daha önceden yapılan çed raporlarını bulup onları incelemek olabilir tabii nerden bulucan ? en iyisi part time olarak çed hazırlayan bir büroya girebilirsin ama parasını düşünmüceksinm çünkü yeni mezun çevre mühendisi arkadaşım bile 600tl gibi bişi alıyordu zaten ondada çed yaptığı sölenemez. yaptırmazlarda :( keşke okullarda derslerde böyle proje dersleri olsada insanlar mezun olmadan önce nasıl bir şeyler yapılması gerektiği hakkında fikir sahibi olsalar diğer sorunu bilmiyorum :rolleyes:
 
çok haklısın hazel keşke bu dedıklerın olsaa ama bu site bıle kendımızı geliştirmek için iyi bir platformm biraz daha keşfedeyim buraları
 
Üst