• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Danışmanlık veya çevre ile ilgili ölçüm analiz laboratuvarı açmak hakkında...

Recep K.

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
3 Temmuz 2009
Herkese selamlar
çevre mühendisliğinin kapsamı aslındagerçekten çok güzel bence, bir çevre mühendisi olarak yapabileceğimiz bir sürü iş var fakat genelde ekonominin talep değilde arz tarafında yer aldığı için yaptığımız işler fabrika sahipleri ve üreticiler genelde çevre mevzuatını çevre ile ilgili işleri pek sevmezler
yinede kanunlar gereği çed raporları hazırlanmalı ölçümler yapılmalıdır
bu konudada çevre mühendislerine büyük iş düşmektedir fakat kendimiz bir şirket kurmaya kalksak veya laboratuvar açmaya çalışsak ne gibi zorluklar bizi bekliyor en basitinden akredite olmak gibi..

veya bir şekilde şirketimizi kurduk bundan sonra acaba iş teklifleri albilmek çok mu zor illaki her yerde tanıdık birilerine mi ihtiyac vardır iş teklifi almak için

bu başlık altında bu konu hakkında bilgilerimizi paylaşırsak sevinirim
 
Üst