Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre denetimi yönetmeliği taslağı

Konu, 'ARŞİV' kısmında Burak Can tarafından paylaşıldı.

1. Burak Can

Burak Can CMNet Üyesi

ÇEVRE DENETİMİ YÖNETMELİĞİ TASLAĞI

http://www.bsd.org.tr/images/tamim2520_ek1.pdf

arkadaşlar; bence devletten memur alımı yerine bu yönetmeliğin en kısa zaman da hayata geçirilmesi istenmelidir.böylece piyasada işsiz çevre mühendisi olmaz.750 -1000 tl çalışılmaz.taslağı iyi incelediğimizde çevre mühendislerin çalışacağı çok alanları olduğunu sanıyorum.

bu konuda bilgisi olan var mı? yardımlarınızı bekliyorum.

2. Burak Can

Burak Can CMNet Üyesi

http://www.cmo.org.tr/images/gazetecmo_sayi_02.pdf

haberine göre önümüzdeki günlerde yayınlanacak yönetmelik ile çevre mühendislerine sınav şartı ve deneyim şartı kalkmış olacaktır deniliyor.inşallah en kısa zamanda hayata geçilir.

3. Lokman Güvenç

Lokman Güvenç CMNet Üyesi

neresi iyi bu taslağın

kardeşim sen ne diyorsun bu taslakta çevre mühendislerinin önünü açan kısım neresi. fizik kimya biyoloji veteriner diğer mühendisler.herkes bu iş 3 günlük kursla yapabilecekken sen bu taslağı destekliyorsun.bu taslak sayesinde nasıl 750 -1000 tl fazla maaş alıyosun.ortalık çevre görevlisi dolacak.adamın iş yerinde üüniversite mezunu adammı yok o işide o adam yapcak seni mi işe alcaklar sanki nasıl bi mantık biz yazmaktan yorulduk.benden sınav şartını kaldırsalar nolur. benm aday olcam işe 10 tane adam aday olcak.daha ucuza çalşıcak. 15 günde benm diplomama sahip olcak. kepçeyle alıp kaşıkla veriyorlar siz de he diyorsunuz.

4. Melek Atay

Melek Atay CMNet Üyesi

nezaman cıkcak yaa8 ay oldu 2 aydır başbakanlıkta aralıktan önce cıksa baride önümüzü görsek sıkıldım valla nezaman cıkacak yaaa:agla:

İlginizi Çekebilir

SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...