• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Çevre Görevlileri

Bir şirkete çevre danışmanlık teklifi verildigimde bana sorulan sorular sunlar oldu.

1.Ayda 1 denetim oldugunu biliyorm fakat bu şirketle ne kadar zamn calısacagını sordu???
2.firma olarak bakanlıktan onaylı bir belge veriliyormu diye..

cevaplarsanız sevinirim

WalkMan

CMNet Üyesi
Ayda 1 denetim diye bir şey yok Özlem hanım. Soruları biraz daha açabilirseniz daha iyi olur. Ayda 1 gün sizin danışman firma olarak orada çalışmanız gereken asgari zaman şartıdır. Siz 1 gün içerisinde gereklilikleri kontrol eder, yerine getirir, raporlarınızı hazırlarsınız. Yetmiyorsa 2 veya daha fazla olabilir. Şirketler çeşitli isteklerde de bulunabilir.
Bakanlıktan onaylı ne gibi belge kastettiğiniz anlamadım ? Çevre Danışmanlık Firması olmanız için tabi ki bakanlıktan onaylı olmanız gerekiyor. Ancak işletme sahiplerine böyle bir belge gelmez.