Çevre görevlisi belgesi alınması işlemleri

Asude Çavdar

Daimi üye
Başlık
2
Tepki
295
Mezuniyet
2015—16
arkadaşlar turkcell operatörden mobil imza almak istiyorum da acaba müşteri hizmetleri arayarak halledebilir miyim bilgisi olan var mı?

Cem Yılmaz

Mevzuat Grup Lideri
Mevzuat Grubu
Başlık
27
Tepki
2.703
Mezuniyet
2013—14
@asudecvdr

E zaten Google'a ya da Turkcell'e sorsanız sayfa çıkıyor? :D
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız.
Tek gerekli olan kısım, sizin hattınızın kaç KB olduğu. 64 ise alamazsınız, öncelikle gidip 128'e dönüştürmeniz gerekiyor.

Başlık
0
Tepki
1
merhaba arkadaşlar yeni sistemde vodafone mobil imzayı kullanan var mı? varsa eğer bilgi verebilir mi?

Asude Çavdar

Daimi üye
Başlık
2
Tepki
295
Mezuniyet
2015—16
@Cem Yılmaz bey farklı bir oparatördeyım suan ama hattım 128 k daha önce turkcell opartörde mobıl imza kulandım.YALNIZ iletişim merkezinden almıstım.Noterden imza beyanneması fılan istemişlerdi.Benim sorunum şuan müşteri hizmetlerini arayarak çözülebilir mi bir fikir almak istedim .Bulunduğum bölgede mobıl imza hiizmet saglayıcı bır oparatör bayısı yok araştırdığım kadar.

mine01

Üye
Başlık
0
Tepki
0
@milhan

@milhan
merhaba aynı sornu bende yaşadım çözebildiniz mi tesekkurler

Abdulkerim DOĞAN

Daimi üye
Başlık
5
Tepki
427
Mezuniyet
2012—13
çok şaşırtıcı 2 hafta içinde vize yenileme işlemimi onayladılar.

Başlık
0
Tepki
1
@EMCET
hayır bu sefer de "Çevre Görevlisi Eğitimi Katılımınız Bulunmamaktadır" uyarısını veriyor bunu çözmeye çalışıyorum

Başlık
0
Tepki
1
@Begüm Özkan
hocam toplamda 3 kere sorun bildir yaptım ve 4 kere eyeterlik@csb.gov.tr adresine mail attım ama yine de düzeltme ve geri dönüş olmadı.

merhaba. uzun süredir Çevre Görevlisi Eğitimi Katılımınız Bulunmamaktadır hatasını çözemedim.. mail atmama ve sorun bildirmeme rağmen çözülmedi. yardımcı olabilecek kimse var mı??

azimeee

Üye
Başlık
0
Tepki
0
Bu deneyim bilgilerini ekle kısmında sonda dosya yükleme yeri var herhangi bir dosya yükledinizmi yoksa sadece bilgilerimi eklediniz acaba?

Mert Uğraşkan

Daimi üye
Başlık
5
Tepki
79
@Cem Yılmaz

Cem Bey Merhaba , bir konu hakkında bilgi alabilir miyim sizden ? ben 01-16 / 10 / 2016 tarihinde çevre görevlisi uzaktan eğitimini tamamladım. Bana eğitimin sonunda VZr**Zw2*R8** numaralı sertifika tanımladı fakat ben bunu bilgisayara indirmedim ve kaydetmedim. Bu işlemden sonra askere gittim geldim başka hiç bir işlem yapmadım. Bugün giriş yapıp evrağın halen durduğunu kontrol etmek istedim fakat, hiç bir şekilde bunu bulamadım. Daha sonrasında Çevre ve şehircilik bakanlığının
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız.
Şaban TAMDEMİR i aradım. Fakat kendisi çok kaba bir şekilde hitap ederek baştan sona yardımcı olmadı. 2016 da eğitimi aldığımı fakat belgemin olmadığını belirttim. Kendisinin cevabı 29 bin tane çevre görevlisi var tek tek evraklarını ben mi bulacağım oldu. Kendisini ilgili yerlere şikayette bulundum zaten. Şimdi sormak istediğim konu şu sistemde benim belgem geçersiz mi oldu tekrar para yatırıp tekrar eğitim mi almam gerekiyor? Bu konuda ki fikirleriniz nelerdir ?

Cem Yılmaz

Mevzuat Grup Lideri
Mevzuat Grubu
Başlık
27
Tepki
2.703
Mezuniyet
2013—14
@Mert Uğraşkan

Merhaba Mert Bey,

Bu konuda yapılacak en iyi şey alt kademeyle uğraşmadan direkt olarak Adnan Macit Bey'e ulaşmak. Kendisi de kızıyor aslında, "bu kadar süredir niye belgenizi almadınız" diyor ama en azından daha insancıl bir dille söylüyor. Ayrıca yardımcı da oluyor. Mail atarsanız 2 güne açıklayıcı bir yardımda bulunur. Ya da önce telefon edip durumu anlatın, kendisi zaten sizden mail ile yazmanızı isteyeceklerdir. Ben uzaktan eğitim almadım, direkt olarak otelde eğitim alan nesildeyim. O yüzden sertifikalarınız ile ilgili bilgim yok maalesef.

0312 410 18 65 (09:00-18:00 arası çalışıyor Bakanlık)
adnan.macit@csb.gov.tr

jn6zo

Daimi üye
Başlık
5
Tepki
219
Merhaba arkadaşlar,

Çevre görevlisi belge yenileme eğitimi sertifikası alındıktan sonra belge parasını yatırmak için bir süre var mı?

Mert Uğraşkan

Daimi üye
Başlık
5
Tepki
79
@jn6zo

Yönetmeliğin 16. Maddesinin son bendinde 1 senelik süre sonunda iptal oluyor diye bir ibare var fakat, süreç nasıl işliyor tam anlamıyla bilmemekteyim.

Yukarı Alt