Çevre görevlisi belgesi alınması işlemleri

azimeee

Üye
Başlık
0
Tepki
0
@mehmet mehmet
deneyim sekmesinemi? zorunlu olarak gözükmüyor ama yükleme yeride var tereddütte kaldım

hersanlioglu

Daimi üye
Başlık
15
Tepki
101
Arkadaşlar merhaba;

Vize Eğitimi'mi tamamladım, Çevre Görevlisi Belgemi almak için sistem üzerinden vize süreci başlatıyorum,
Tüm bilgi ve belgeleri (dekont dahil) girmeme ve yüklememe rağmen; 'Girmiş Olduğum Belgeleri Onaylıyorum'a tıkladığımda (e-imza sayfasına yönlendirmeden) ;
'Ödeme yapmadan başvuruyu tamamlayamazsınız. Ödeme alanında belirtilen Referans Numarasıyla ödeme yapınız' uyarısını alıyorum.
Fakat ödememi 26.09.2018 tarihinde yaptım, ve yukarıda belirttiğim gibi; dekontunu da yükleyerek işleme devam ediyorum.

Bu sorunu yaşayan var mı, adnan.macit@csb.gov.tr adresine mail ile de bildirim yaptım fakat sorun devam ediyor hala.

Beril Çataltepe

Daimi üye
Başlık
5
Tepki
558
Mezuniyet
2016—17
@hersanlioglu

Sorunu yaşamadım maalesef bu konuda yardımcı olamayacağım, ancak Adnan MACİT yoğunluktan dolayı maillere bakamıyor, direkt telefonla ulaşırsanız yardımcı olur kendisi. Telefon numarası: 0312 410 18 65

Başlık
0
Tepki
0
Çevre Görevlisi Eğitiminin başvuru bitiş tarihi 11 ekim.
11 ekimden önce bu eğitimin başlaması normal mi? yani; benim gibi eğitimi 11 ekimden önce başlayan var mı?
saygılar...

Mücahit Topdaş

Daimi üye
Başlık
11
Tepki
88
Çevre Mühendisi mezunu isen,

Uzaktan Eğitim için,150 tl halk bankasına yatır,
Eğitimi tamamla, Sertifika için 300 tl halk bankasına yatır,
e-imzan yok ise, e-imza satın al.
e-devlet üzerinden; çevre görevlisi belge verilmesi(
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız.
) uygulamadan,kişisel başvuru-çevre görevlisi belgesi- takip edip, fotoğraf mezuniyet belgesi ve halk bankasına yatırdığınız 300 tl lik ücretin dekontunu pdf olarak yükle.
e-imza ile başvurunu gönder,
2 gün içerisinde başvurun onaylanıyor.

Hayırlı Olsun.

Dosyalar

Aytaç Emre

Aktif üye
Başlık
1
Tepki
25
@Mücahit Topdaş
benim 2 gün içinde onaylanmadı 26sında başvurdum az önce onaylandı bildirimi geldi

İselma

Üye
Başlık
0
Tepki
1
Merhaba ilk defa çevre görevlisi belgesi için kayıt yaptırdım nasıl bir yol izlenecek bilmiyorum. Uzaktan eğitim olarak sınava katılacağım. Sınav hakkında bilgisi olan var mı?

Birde yeni kayıt yaptıranlar Facebook yada başka grup oluşturuldu mu?

Başlık
0
Tepki
0
çevre görevlisi belgesini alan arkadaşlar, tekrar videolara dönüş yapabiliyor muyuz? yani tekrar dönüş yapıp seyredebiliyor muyuz?

ülkü pak geniş

Aktif üye
Başlık
3
Tepki
2
@Aytaç Emre

e-imza almak zorunlu mu? mobil imza ya da e-devlet girişi olabiliyor mu?

Beril Çataltepe

Daimi üye
Başlık
5
Tepki
558
Mezuniyet
2016—17
@ülkü pak geniş

e-devlet girişi olmuyor bildiği kadarıyla, mobil imza ya da e-imza olması gerekiyor. İkisinden birini tercih etmelisiniz.

Aytaç Emre

Aktif üye
Başlık
1
Tepki
25
@ülkü pak geniş
e imza veya mobil imza olmalı. ben bulunduğum şehirde mobil imza için uygun simkartı bulunan öperatör şubesi bulamadım, kime gitsem elimizde yok dedi. E-imza ofisi vardı gidip 5dk da aldım

Çevre2731

Daimi üye
Başlık
5
Tepki
56
Arkadaşlar şimdi şöyle bir durum var Bn mobil imzayı hangi aşamada kullanmam gerekiyor belgeyi şimdilik çıkarmak istemiyorum 1 yıl süresi var o yüzden gerek var mı?

Başlık
0
Tepki
2
@Çevre2731
E-imza en son aşamada kullanılıyor. Belge parasını yatırdıktan sonra tüm bilgilerimi onaylıyorum seçeneğine tıklayıp e-imza ile imzalıyosun. Yani hemen almayı düşünmüyorsan e-imza içinde acele etme, belgeyi alacağın zaman e-imza için başvuru yaparsın.

Burak Bilen

Daimi üye
Başlık
25
Tepki
477
Mezuniyet
2011—12
@hatice kaya
Benim belgem 2012-2017 yılları arasında geçerliydi. Şimdi Ekim ayındaki için başvuru yapacağım. Fakat basvuru.csb.org'da hangi kodu girmem gerekiyor?

mmtkarayel

Daimi üye
Başlık
3
Tepki
20
Merhabalar. Ben e-imza aldım yükledim. Lakin sisteme herseyi yükledikten sonra e-imzala göndere tıkladıktan sonra açılmıyor orda kalıyorum. Bi türlü onaya gönderemedim. Sistemsel sorun var sanırım ? E-imzala gönder dedikten sonra sistem çalıştırılamadı diye bi uyarı veriyor imzaya bağlanırken ?

Cem Yılmaz

Mevzuat Grup Lideri
Mevzuat Grubu
Başlık
27
Tepki
2.703
Mezuniyet
2013—14
@mmtkarayel

Farklı tarayıcıları deneyebilir misiniz? Genellikle Explorer bu sorunu çözüyor. Bir de EÇBS için E-İMZA ile ilgili bir uygulama vardı bu konu içerisinde paylaşılan. Onu kurmanız gerekebiliyor olabilir. Şu an hangi mesajda olduğunu hatırlamıyorum, bulursam iletirim.

Yukarı Alt