Çevre görevlisi belgesi alınması işlemleri

mmtkarayel

Daimi üye
Başlık
3
Tepki
20
@Cem Yılmaz
Teşekkür ederim dediğiniz gibi Explorer'den denedim imza sistemi açtı fakat şimdi de takılı cihazı görmüyor böyle bi problem ile karşılaştım :) Firefox'da aynı şekilde hata aldım. Tek çare Explorer gibi duruyor şu an

a.jpga.jpg USB takılı ve program açık olduğu halde sürücüyü görmüyor.

mmtkarayel

Daimi üye
Başlık
3
Tepki
20
@mustafa115017
Explorer ile deneyin orda geliyor ekran. Eğer gelmez ise chrome'nin eklentisini yükleyip dene oda olmaz ise Java'yı tekrar yüklemeyi dene

Çevre2731

Daimi üye
Başlık
5
Tepki
56
Arkadaşlar Bn başvuruyu 2 gün önce yaptım fakat hala eğitim için mail gelmedi normal mi?

Başlık
1
Tepki
1
Merhabalar bu kısımda vesikalık fotoğrafı yüklüyorum fakat dekontun fotoğrafını kabul etmiyor sistem."Dosya Formatı ve/veya Dosya Boyutu Uygun Değil. " hatası almaktayım bu sorunu nasıl aşabiliriz bilgisi olan var mı?

Dosyalar

Tuğbaçev.

Daimi üye
Başlık
0
Tepki
15
@Yaşar Yavuz
Aynı sorun bende de olmuştu. Fotoğrafınızı Pdf formatına çevirin. Sorun düzelecektir diye düşünüyorum.

Başlık
1
Tepki
1
Teşekkürler formatı pdf yapınca sorun çözüldü.
Peki kullanım ve maddi açıdan e imza mı mantıklı yoksa mobil imza mı?

gizemmkk

Daimi üye
Başlık
5
Tepki
39
merhaba, eğitimi alıp vizeletme işlemini yapmayınca ( vize tarihi doldu) bakanlık eğitimin iptal olduğunu tekrardan eğitim almam gerektiğini söyledi, konu ile ilgili tecrübesi olan varsa paylaşabilir mi?

MLK gndz

Daimi üye
Başlık
0
Tepki
82
Mezuniyet
2013—14
aynı durumdayım yönetmeliğin yayınlanmasını bekliyorum... cezalı ödeyeyim dedim ama onu bile kabul etmiyorlar yönetmeliği bekleyin diyorlar

Başlık
1
Tepki
0
Arkadaşlar ben çevre görevlisi belgesi için onay bekliyorum şuan değerlendirme aşamasında kaç güne sonuçların acaba ?

sule_05_

Aktif üye
Başlık
0
Tepki
4
@gizemmkk
Benimde aynısı oldu tekrar başvuru yaptım belgeyi almak için eğitimi tamamlayıp yrniden başvuru yapacaksınz fakat eğitimin tarihi 11 ekimde sondu şimdi başladı eğitim

cevreciolalım

Daimi üye
Başlık
16
Tepki
52
@Cem Yılmaz
merhaba ben eğitimi tamamladım sertifika tam olarak nerden yükleniyor acaba biraz kurcaladım ama bulamadım

merhaba eğitimi tamamladım sertifikamı sistemden indirdim yalnız bankaya para yatırmak için gittiğimde referans numarasını söylediğimde başvuru bulunamadı uyarısı alıyorum . yardımcı olur musunuz ?

Aytaç Emre

Aktif üye
Başlık
1
Tepki
25
@cevreciolalım

eğitim için kayıt olduğunu referans kodunu söylüyorsanız normal. e yeterlilikte yeni ref kodu çıkacak onu verin

S.U.

Aktif üye
Başlık
2
Tepki
64
Eğitimi almanıza rağmen ecbs de taslak başvuru olarak görünmeyen var mı?

Yukarı Alt