• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Görevlisi Belgesi vizi edilmesi işlmelri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasancetintr

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Altınsoy Madencilik mermer
Değerli Meslektaşlarım/arkadaşlarım;
Mermercilik sektöründe bir firmada Çevre Mühendisi olarak çalışıyorum.2010 yılında Çevre Görevlisi Belgesi aldım. 2015 yılı aralık ayına kadar geçerliydi. Sağlık sorunlarım
nedeniyle çalışmaya ara verdim. Bu sürede vize yenileme yapamadım. 2016 yılı sonunda tekrar aktif olarak çalışmaya başladım. 2017 yılı başında yapılan uzaktan vize yenileme
eğitimine katıldım ve katılım (başarı) belgesi aldım. Fakat sisteme girebilmem ve belgemi yenileyebilmem için sisteme ilk girdiğim şifre ve kullanıcı adını hatırlamıyorum.
1.İlk kullanıcı adımı ve şifre bilgilerim ile Çevre Görevlisi belgemi yenilemek ve aktif olarak kullanabilmek için neler yapmam gerektiğini öğrenmek istiyorum.
2.Vize sınavı katılım (başarı) belgesini edinmek istiyorum. Bakanlık tarafından mail atılabilir mi? Nasıl bir yol izlemem/nereye başvuru yapmam gerektiği
ile ilgili beni aydınlatırsanız sevinirim. Sisteme giriş kullanıcı adı ve şifremi nasıl edinebilirim daha sonra Çevre Görevlisi belgemi nasıl
edinebilirim? hasancetintr@yahoo.com

Aynı konuyu 29 ekim tarihinde de açmış bulunmaktasınız. Forum kirliliği yaratmamak adına, konunuz kapatılmıştır. Lütfen konu açmadan önce forumda gerekli aramaları yapınız, forum kurallarına uyunuz. Konunuza Çevre Görevlisi Belgesi Vize İşlemleri; bağlantısından devam edebilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...