Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Görevlisi Eğitimi Değerlendirme Toplantısı

Konu, 'ARŞİV' kısmında Sadiye Yüce tarafından paylaşıldı.

1. Sadiye Yüce

Sadiye Yüce CMNet Üyesi

Değerli Üyelerimiz;

Çevre Denetimi Yönetmeliği, Çevre Görevlisi Eğitimi ve Sınavı hakkındaki değerlendirme toplantımıza katılımınızı bekliyoruz.

Tarih: 09 Ocak 2010 Cumartesi
    Saat: 13.00

Yer: ÇMO İstanbul Şubesi
    İstiklal Cd. Koçtuğ İşhanı No: 178/2
    Tünel Beyoğlu

2. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

İstanbul'da olmadığım için gelemem ancak sonuçlarını ve konuşulanları merak edeceğim bir toplantı olacaktır. Zira 4 senelik fakülteyi bitirdikten sonra bir de mesleğinizi yapma ihtimaliniz için 1500-2000 TL daha çıkartın ( Otel masrafı ile birlikte ) deniliyor. Bence bizim bu ünvanı ÇEVRE MÜHENDİSİ olarak direkt hakediyor olmamız gerekmekte ve bunu düzenlemeliler. Olaya bakın ki artık bir çoğumuz sadece bizim bu görevi direkt yapabilmemize razı. Aslında diğer mesleklerin yapmasına karşı ayakta durmamız gerekirken !

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...