• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

çevre görevlisi işe giriş

ayznys

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
DANIŞMANLIK
merhaba arkadaşlar, danışman firmada işe girişte meslek bilgileri kısmı kendi çevre görevlisi sayfamızdan mı doldurulacak?
yoksa danışman firmanın sayfasından mı işe giriş yapılacak yapılacak.
yardımcı olur musunuz?

Kendi sayfanızdan gireceksiniz. Daha sonra da danışman firma yetkilisi sizi şirket sayfasına yükleyecek.

@Didem Akman

Merhaba Didem Hanım,

Ben herhangi bir şekilde girdi yapmadım. Sadece danışmanlık firmam benim işe girişimi yaptı, otomatik olarak sistemde görünmeye başladı.

@ayzenayas1992
Hmm olabilir. Yani ben bu şekilde yapmıştım ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Tabi doğrusu oysa öyle yapılmalı.