• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi taslak başvuru silinirse

Merve Ö.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
Çevre görevlisi belge başvuru yaptım referans numarası verdi bu numara ile ödeme yaptım ama dekontu yükleyemedim çünkü e imzam yok şuan. Şuanda da alacak vaktim yok. Ama bu başvuru 10 gün içinde silinecek taslak olduğu için. sonra yeni başvuru yaparsam referans numarası değişir mi? Dekontta referans numarası eski numara olacak. Kabul olur mu sizce

Son düzenleme:
Merhaba,

Referans numarası değişiyor ama onun da çözümü var. eyeterlik@csb.gov.tr adresine mail atarak durumu anlatır ve dekontunuzu gönderirseniz gerekli düzenlemeyi yapıyorlar.

Çözüm