• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi yardım

fatma4433

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
maski
ben bi geri dönüşüm firmasında başladım 2017 haziran mezunuyum yani ilk işim ama izin lisans portalında işletme protokoli işlemlerini yapamadım bu işlemleri yaparken hangi bilgiler mevcut olmalı bide tesis sahibinin e-imzasına gerek varmı vekalet olmalı mı

çevre ve şehircilik müdürlüğüne dilekce yazdım sigorta giriş belgesi ve cevre görevlisi belgemle birlikte teslim ettim sonrada izin lisans sayfasından tesisi işlemleri/tesis protokol işlemlerinden ekledim ama biraz zor oldu sakın yılmayın :D

teşekkürler takıldığımız bi yer olursa yine yardım isteriz :) iyi çalışmalar @fatma4433

@fatma3344 meslek bilgilerini doldurmadınız değil mi direk protokol işlemlerinden yaptınız