• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre i̇zin konusunda değişiklik

A

Anonim (416a)

Ön arıtma ve derin deniz deşarjı yapan bir arıtma tesisinin uygunluk ve gfb süreci(konu: derin deniz deşarjı /atıksu deşarjı) tamamlanmıştır. Geçici faaliyet belgesi alındıktan sonra atıksu deşarjı konusunu kaldırarak sadece derin deniz deşarjı konusu ile izin almam mümkün müdür?
 
Bahsettiğiniz İzin konuları için İl Müd. Uyg. Yazısında belirtilen kapsamlarda çıkar. Eğer GFB'sinde izin konularının eksilmesi yada eklenmesini istiyorsanız tekrar o konuları içeren İl Müd. Uyg. Yazısı başvurusu yapmanız gerekmektedir.
 
Üst