Çevre Mühendisi/Danışmanı Bir Tesiste Adım Adım Ne Yapar?

Çevre Mühendisi/Danışmanı Bir Tesiste Adım Adım Ne Yapar?

Cem Yılmaz

Mevzuat Grup Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Web sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
Cem Yılmaz isimli kullanıcı yeni bir makale oluşturdu:

Çevre Mühendisi/Danışmanı Bir Tesiste Adım Adım Ne Yapar? - Bir çevre mühendisi/danışmanının tesislerde yapması gereken adımlara kısaca değindik.

Merhaba,

Bu makalemizde bir tesiste çalışacak çevre mühendisi/çevre danışmanının neler yapması gerektiğine değineceğiz. Konuda atladığımız, yıllar içerisinde değişen maddeler olabilir. Elimizden geldiğince güncel tutmaya çalışacağız. İlgili yönetmeliklerin üzerine tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

1. Kapasite Raporunda yer alan makine ve teçhizat tablosu kontrol edilerek, tesisteki mevcut durum kontrol edilir.
  2. Kapasite Raporunda yer alan...
Bu makalenin devamını okumak için tıklayınız...

KS
Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

Mevzuat Grup Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Web sitesi
www.cemgineer.com
Firma
GÜNEŞ ÇEVRE DANIŞMANLIK
Cem Yılmaz isimli kullanıcı, Çevre Mühendisi/Danışmanı Bir Tesiste Adım Adım Ne Yapar? için yeni bir güncelleme yayınlamıştır. Güncelleme hakkında detaylı bilgi için makale sayfasını ziyaret ediniz;

Çevre Mühendisi/Çevre Görevlisinin tesiste adım adım yapması gerekenler konusu güncellendi.

2020 Yılı itibariyle Atık Yağ Beyanı kaldırıldığı için, makaleden de kaldırıldı. Emisyon kaynaklarının kontrolü ile ilgili maddede düzenleme yapılırken, kapsam dışı tesisler için de yapılması gereken işlere dikkat çekildi.
Güncellemenin devamı için tıklayınız...