• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şube Seçimleri Hk.

ÇMO Ankara Şube seçimlerinde oy kullanacak mısınız

• Evet

Oy: 9 56.3%
  • Hayır

Oy: 7 43.8%

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

Melih Coşar

Yönetim Grubu
Danışmanlık Grubu
Danışmanlık Grubu Yönetim Grubu
Firma
.
Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere Çevre Mühendisleri Odası'nın Şube seçimleri yaklaşmaktadır. Ankara için tarihler belirlenmiştir ve oda tarafından kayıtlı tüm üyelere mail ile ulaştırılmıştır. Maili aynen paylaşıyorum:

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI ANKARA ŞUBESİ

11. OLAĞAN GENEL KURULU

ASKI DUYURUSU

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi 11. Olağan Genel Kurulu çoğunluklu olarak 4-5 Ocak 2020 tarihlerinde TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Hatay 2 Sokak 24/16 Kızılay/ANKARA adresinde 09:00 17:00 saatleri arasında çoğunluk sağlanamadığı takdirde 11 Ocak 2020 cumartesi günü Anemon Otel Konur Sokak No:60 Kızılay ANKARA adresinde 09:00-17:00 saatleri arasında yapılacaktır.12 Ocak 2020 Pazar günü ise 09:00 -17:00 saatleri arasında TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi Hatay 2 Sokak 24/16 Kızılay ANKARA adresinde 11. Dönem Şube Yönetim Kurulu asil ve yedek üyeleri ile Oda Merkez Genel Kurulunda oy kullanacak delegeler için seçim yapılacaktır.

Genel Kurula katılacak üyelerin listesi gündem ile birlikte 28-29-30 Aralık 2019 (Cumartesi Pazar, Pazartesi günlerinde) 09:00 - 17:00 saatleri arasında TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Ankara Şubesi ve Genel Merkezinde (Hatay-2 Sokak 24/16 Kızılay/ANKARA) 3 gün askıda (asılı) ilan edilecektir.

Listeye itirazı olanların, itirazlarını ilan süresi içinde (28-29-30 Aralık 2019 tarihleri arasında) belgeleri ile birlikte doğrudan Strazburg Caddesi No:13 K:3 Sıhhiye ANKARA adresindeki Çankaya İlçe Seçim Kurulu Başkanlığına yapmaları gerekmektedir.

Bilgilerinize saygılarımızla sunarız.

Fatma Seda TURHAN

Şube Yönetim Kurulu Sekreteri

ÜYE LİSTESİ ASKI ADRESİ :

TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI ANKARA ŞUBESİ

HATAY 2 SK. NO:24/16 KIZILAY ANKARA

CMNET Yönetimi'de yer alan bir Yöneticiniz olarak üyelerimizi hiç bir şekilde yönlendirmeden, tamamen vicdani olarak ve Oda Yönetiminde Çevre Mühendisliğini kimin daha çok temsil edeceğine inanarak oy kullanmaya çağırıyorum.

Son düzenleme:
Bu sene seçimler var mı? Varsa adaylar belli mi? Kime oy vereceksiniz?
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .