• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Mühendisleri Odası Kayıt

AYŞE PEKTEN

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Danışmanlık
2017 mezunuyum odaya kayıt olmam gerekiyormuş sanırım. Çalıştığım yerde de kimse bilgi vermiyor. Nasıl kayıt olabilirim . Online olarak başvuru yapılmıyor sanırım sadece.

ÇMO nun sitesine girip
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
evrakları hazırlayıp hangi ildeyseniz oradaki şubeye teslim edin. Üyelik işlemleriniz başlar. Tabi işe giriş tarihinizden itibaren olan borcunuzuda ödemeniz gerekecek.

Lütfen üye olmadan önce, oda mağdurlarının tavsiyelerini okuyunuz. Forumda bolca mevcut :)

Memnun olanlara yadaa odanın düzelmesi konusunda fikir sahibi olanlara danışabilirsiniz sitede bir çok konu mevcut onları okuyabilirsiniz gelecek tavsiyeleri değil kendi düşünceniz ile kayıt olma olmama düşüncesine girin derim ... iyi çalışmalar

@Serkan Çiçekay
B4-3 en güzeli O4 İki tane O3 sis atmak yasaksa almam :D

@Fatih Koçak
yazıklar olsun abi demek locaya gider beni çağırmazsın bu arada @Serhat Mehmet Kar meydan okuyorum :D

@Fatih Koçak
vay be bu muydu kadir inanır filmi gibi arkadaşlık neydi ,sevgi neydi ,aşk neydi diyecem ... hani bende gelecektim :D