• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik Çmo 12 aralık 2015 çevre ve şehircilik bakanlığı ziyareti.

Selamlar Arkadaşlar,

ÇMO'dan aldığım bilgiye göre yarın Oda Başkanımız Sayın Mert Güvenç, saat 17:45'te ÇMO Yönetim Kurulu ile Çevre ve Şehircilik Bakan'ı Sayın Fatma Güldemet Sarı'yı ziyaret edeceklerdir. Oda'nın bu ziyarette dile getirmesini istediğiniz istekleriniz, sormak istediğiniz sorularınız vb.. varsa bu başlık altında paylaşabilir misiniz? ÇMO Oda Başkanımız Sayın Mert Güvenç özellikle bu konuyu takip ederek siz değerli üyelerimizin de sorunlarını, isteklerini bu ziyaret sırasında dile getireceğini belirttiler.

Tek soru: Türkiye de yetişen Çevre Mühendisleri ne zaman Avrupa ülkelerindeki çevre mühendisleri gibi hakettiği değere kavuşacak. Ne zaman özel şirkette çalışan arkadaşlarımın maaşları denetlenecek? Ne zaman yeteri kadar bizlere istihdam yaratılacak. Özetle ne zaman değerimiz anlaşılacak

@Nuri Kartal

Kendimce tek cevap: Hiç bir zaman...Benim hiç bir ümidim yok..