Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çmo genel üye toplantısı

Konu, 'ARŞİV' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

 1. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ

  GENEL ÜYE TOPLANTISINDA BULUŞUYORUZ

  TARİH: 03 NİSAN 2009 CUMA
  SAAT: 19.00

  YER: ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ
  İstiklal Cd. Koçtuğ İş Hanı No:178/2
  Tünel / Beyoğlu

  Tel: 0 (212) 245 89 15
  E-posta: cmoistanbul@cmo.org.tr

  Herkesin katılması gereken bir toplantı. Her zaman odadan yana şikayette bulunuyoruz. Buyurun er meydanı sıkıntılarımızı toplantıda paylaşalım gerekirse odayı yapıcı bir şekilde eleştirelim. Oda toplantısına da hazırlık olsun. Lütfen herkes sıkıntılarını burada paylaşsın. Siz gidemeseniz bile giden bir arkadaşımız bu yazılanları aynen aktarır. Evet söz sizde. İlk ben başlayayım. Mesleğimizin olması gereken yere gelememesinde en büyük etkenlerden biride mesleğimizin tam olarak anlaşılmaması, neler yaptığımızın bilinmemesidir bence. Bu kapsamda ÇMO gerek sanayide olsun gerek basında olsun bizimle ilgili her yerde mesleğimizi tanıtan bir bilgilendirme kitapçığıyla mesleğimizi tanıtabilir.

  Meslektaşlar arasında büyük bir iletişim problemi var bunun giderilmesine yönelik çalışmalar yapabilir. Toplantı bugün arkadaşlar bir terslik olmazsa katılacağım. Gelenler olursada görüşürüz. Kimse birşey yazmamaış hiç bir sıkıntı yaşamıyor musunuz gerçekten?
   
 2. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  Bende katılmak isterdim bu toplantıya üyelerimizle tanışma imkanıda doğardı hem.Şuanda forumumuz yeni tam olarak oturmadı oyüzden ilgi az, zamanla herkesin ilgisi daha da artıcaktır.Bundan şüphem yok ..
   

İlginizi Çekebilir

pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...