• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çmo genel üye toplantısı

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Katılım
7 Aralık 2008
Şehir
Yurt Dışı
Firma
ABL Group
TMMOB ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ

GENEL ÜYE TOPLANTISINDA BULUŞUYORUZ

TARİH: 03 NİSAN 2009 CUMA
SAAT: 19.00

YER: ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI İSTANBUL ŞUBESİ
İstiklal Cd. Koçtuğ İş Hanı No:178/2
Tünel / Beyoğlu

Tel: 0 (212) 245 89 15
E-posta: cmoistanbul@cmo.org.tr

Herkesin katılması gereken bir toplantı. Her zaman odadan yana şikayette bulunuyoruz. Buyurun er meydanı sıkıntılarımızı toplantıda paylaşalım gerekirse odayı yapıcı bir şekilde eleştirelim. Oda toplantısına da hazırlık olsun. Lütfen herkes sıkıntılarını burada paylaşsın. Siz gidemeseniz bile giden bir arkadaşımız bu yazılanları aynen aktarır. Evet söz sizde. İlk ben başlayayım. Mesleğimizin olması gereken yere gelememesinde en büyük etkenlerden biride mesleğimizin tam olarak anlaşılmaması, neler yaptığımızın bilinmemesidir bence. Bu kapsamda ÇMO gerek sanayide olsun gerek basında olsun bizimle ilgili her yerde mesleğimizi tanıtan bir bilgilendirme kitapçığıyla mesleğimizi tanıtabilir.

Meslektaşlar arasında büyük bir iletişim problemi var bunun giderilmesine yönelik çalışmalar yapabilir. Toplantı bugün arkadaşlar bir terslik olmazsa katılacağım. Gelenler olursada görüşürüz. Kimse birşey yazmamaış hiç bir sıkıntı yaşamıyor musunuz gerçekten?
 
Bende katılmak isterdim bu toplantıya üyelerimizle tanışma imkanıda doğardı hem.Şuanda forumumuz yeni tam olarak oturmadı oyüzden ilgi az, zamanla herkesin ilgisi daha da artıcaktır.Bundan şüphem yok ..
 
Üst