Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cmo üyelik

Konu, 'ARŞİV' kısmında Mehmet Zekai tarafından paylaşıldı.

 1. Mehmet Zekai

  Mehmet Zekai CMNet Üyesi

  arkadaşlar cmo üyelik işlemleri hakkında bilgi verebilirmisiniz?
   
 2. Çiğdem Aksoy

  Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

  Çevre Mühendisleri Odası Üyelik İşlemleri

  odanın web sayfasında üyelik başlığı altında gerekli bilgileri bulabilirsin ama yine de yardımcı olması için yapılması gerekenler aşağıda yazıyor.

  Odaya üye olmak isteyen çevre mühendislerinin yapması gereken işlemler:

  Geçmişe ait borçlar mezun olunan yıl için ay itibariyle hesaplanır. Daha sonraki yıllar için yıllık belirtilen aidat miktarı yıl sayısıyla çarpılarak aidat borcu hesaplanır.

  2005 yılında mezun olduğunu varsayarsak 2010 yılı için belirtilen yıllık aidat ücreti 84 TL(hersene değişiyor) dolayısıyla toplamda 5 yıllık mezun oluyorsun 84 x 5 = 420 TL ödemelisin bununla birlikte ilk kayıt ücreti 5 TL ve kimlik ücreti 15 TL (aynı şekilde bunlarda her yıl değişiyor) toplamda 440 TL odanın hesabına para yatırman gerek (kredi kartı ile ödeme yapabilirsin odanın web sayfasında başvuru formunu çıktı alıp doldurabilirsin)

  Hazırlaman gereken evraklar:

  Dekontun fotokopisi sicil formları (her başvuru sahibi iki form doldurmalıdır)(bu formları odaya telefon açıp adresine göndermelerini isteyebilirsin ya da bizzat yerine gidip orada da doldurabilirsin) ve 3 adet fotoğraf, 2 adet diploma veya çıkış belgesi örneği, bir adet nüfus cüzdanı fotokopisi ile birlikte Odaya postalanmalıdır. Resimler başörtü ve sakalsız olup fotokopi yoluyla çoğaltma olmamalıdır. Mezuniyet belgesinin biri aslı gibi onaylı olmalıdır. Sicil formlarındaki ilgili yer başvuru sahibi tarafından imzalanmalıdır.
  not:
  kaç yılında mezun olursan ol tüm yılların borçları senden alınır ancak üyeliğin hangi yıl kayıt olursan o yıl başlar.
   
  Fatih Közen bunu beğendi.
 3. Mehmet Zekai

  Mehmet Zekai CMNet Üyesi

  vermiş olduğunuz bilgiler için tşk ederim..!
   

İlginizi Çekebilir

IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.