• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Cumhuriyet Üniversitesi Çevre kulübü

genç mühendis

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
10 Mart 2010
Firma
BİNYAPI İNŞAAT
Cumhuriyet Üniversitesi Çevre mühendisleri sizleri yorum görüşlerinizi bekliyoruz
 
Merhaba Cumhuriyet Üniversitesi Çevre Kulübü aslında mezunlar olarak bir birlik beraberlik çerçevesinde eski kulüp yöneticilerinden biri olarak şimdi öğrenci arkadaşlarımıza yardım amaçlı Kulübümüze destek olmalıyız... (En azından bölüm kulübünün sadece parti yapmadığını gösterebiliriz :)... )
 
cumhuriyet üniversitesinde son sınıfta okumaktayım ve burada özellikle bu üniversiteden mezun arkadaşlarımızın çalıştığı veya kurduğu firmalarda öncelikli olarak üniversitemiz mezunlarının değerledirilip ve sahip çıkılarak iş hayatına atılması konusunda birbirimize yardımcı olmalıyız bence. mesela odtülülerin birbirini tuttuğu gibi biz de birbirimizi tutmalıyız.
 
Öncelikle şunu belirteyim Cumhuriyet üni. birbirini tuttuğu kadar kimsenin tuttuğunu zannetmiyorum. Her sene birkaç kez çeşitli illerde yemekler düzenliyor ve yeni arkadaşların eski mezunlarla çalışanlarla kaynaşması sağlanıyor. iş kısmına gelince firması olan arkadaşlar gençlerden değerlendirebileceklerini alıyor zaten.

Selamlar.
 
Cevap: Cumhuriyet Üniversitesi Çevre kulübü

merhaba değerli arkadaşlarım, değerli abilerim ve değerli akrdeşlerim cumhuriyet üniversitesi olarak kayseride çevre mühendisliği piyasasında oldukça aktif ve hakim durumdayız bunu daha da ilerilere taşımak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız. Şuan çalışmış olduğum ÇİNKOM Çinko Kurşun Metal ve Mad. A.Ş. ye yine okulumuzdan 2011 yılı mezunu arkadaşımız benimle birlikte çalışmaya başladı :) umarım devamı gelir saygılar ve sevgilerimle
 
Üst