• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Cumhuriyet Üniversitesi Çevre kulübü

Kayıt
10 Mart 2010
Mesajlar
33
Beğeniler
3
#1
Cumhuriyet Üniversitesi Çevre mühendisleri sizleri yorum görüşlerinizi bekliyoruz
 
Kayıt
24 Mart 2009
Mesajlar
51
Beğeniler
6
Şehir
Bursa
#7
Merhaba Cumhuriyet Üniversitesi Çevre Kulübü aslında mezunlar olarak bir birlik beraberlik çerçevesinde eski kulüp yöneticilerinden biri olarak şimdi öğrenci arkadaşlarımıza yardım amaçlı Kulübümüze destek olmalıyız... (En azından bölüm kulübünün sadece parti yapmadığını gösterebiliriz :)... )
 
Kayıt
10 Mart 2010
Mesajlar
33
Beğeniler
3
#8
cumhuriyet üniversitesinde son sınıfta okumaktayım ve burada özellikle bu üniversiteden mezun arkadaşlarımızın çalıştığı veya kurduğu firmalarda öncelikli olarak üniversitemiz mezunlarının değerledirilip ve sahip çıkılarak iş hayatına atılması konusunda birbirimize yardımcı olmalıyız bence. mesela odtülülerin birbirini tuttuğu gibi biz de birbirimizi tutmalıyız.
 

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Kayıt
7 Aralık 2008
Mesajlar
3.470
Beğeniler
3.333
Şehir
Astana
#9
Öncelikle şunu belirteyim Cumhuriyet üni. birbirini tuttuğu kadar kimsenin tuttuğunu zannetmiyorum. Her sene birkaç kez çeşitli illerde yemekler düzenliyor ve yeni arkadaşların eski mezunlarla çalışanlarla kaynaşması sağlanıyor. iş kısmına gelince firması olan arkadaşlar gençlerden değerlendirebileceklerini alıyor zaten.

Selamlar.
 
S

salih38

#11
Cevap: Cumhuriyet Üniversitesi Çevre kulübü

merhaba değerli arkadaşlarım, değerli abilerim ve değerli akrdeşlerim cumhuriyet üniversitesi olarak kayseride çevre mühendisliği piyasasında oldukça aktif ve hakim durumdayız bunu daha da ilerilere taşımak için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız. Şuan çalışmış olduğum ÇİNKOM Çinko Kurşun Metal ve Mad. A.Ş. ye yine okulumuzdan 2011 yılı mezunu arkadaşımız benimle birlikte çalışmaya başladı :) umarım devamı gelir saygılar ve sevgilerimle