• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Döküman

Özgür Tırınk

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
11 Mart 2009
selam arkadaşlar herkese kolay gelsin.
Ambalaj atıkları üzerine çalışıyorum.
İlk ögretim okullarında çocuklara yönelik seminer verecegim bu konu ile elinde döküman bulunan cd slayt veya yardımcı siteler.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
herkese kolay gelsin iyi çalışmalar.
ozgurtirink@hotmail.com adresinden de bana ulaşabilir dileyen arkadaşlar.
 
Sunum

Sunum konuları tam olarak verirsen bir iki sunum yollayabilirim. Ambalaj atığı yönetim planı dahilinde eğitim çalışmları mı yoksa münferit bilgilendirme sunusumu.
 
ya yönetmelik esasına dayalı egitim çalışmalarında kullanılmak üzere.
egitim çalışmalarında kullanacagım.ilgilendiginz için teşekkür ederim.
Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
 
slm arkadaşlar ambalaj atıkları ile ilgili eğitim semineri vereceğimde, elinde bu konu ile ilgili sunumu olanlar sunumu bana gönderirse çok mutlu olacağım
 
Üst