Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dokuz eylul universitesi

Konu, 'Üniversite Tanıtımları' kısmında akint. tarafından paylaşıldı.

1. akint.

akint. CMNet Üyesi

Dokuz Eylul üni.li Arkadaşlar tanışalım , tartışalım:):):)

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Arkadaşlar forumun üst bölümünde yer alan GRUPLAR adlı linke tıklayarakta ilgi alanlarınıza, üniversitenize veya uzmanlık alanınıza göre gruplar oluşturabilir, benzer özellikteki meslektaşlarımızla bir araya gelebilirsiniz. İyi günler dilerim.

3. melike can

melike can CMNet Üyesi

MERHABA AKİNT. MEZUN OLDUN SANIRIM.DEÜ ÇEVRE MÜH. BÖLÜMÜ GENEL OLARAK NASILDIR ,HANGİ DERSLER ZORLAR, HOCALAR, VİZE- FİNAL VS. HAKKINDA BİLGİ VERİR MİSİN?

4. Gülce Somaklar

Gülce Somaklar CMNet Üyesi

Akın merhaba:)
    melike can , gulcesomaklar@hotmail.com mailine mail atabilirsin. Atmadığım işine yarayabilecek ders notlarım kaldıysa paylaşabilirim. Hocalar genel olarak iyidirler.

5. melike can

melike can CMNet Üyesi

Teşekkür ederim attım bile

:)

İlginizi Çekebilir

IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...