• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Elektrokimyasal yöntemlerle atıksuların arıtılması

Nil Duru

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 Şubat 2009
Merhabalar,

Elektrokimyasal yontemlerle atiksuyun aritilmasi benim su anki tez konumdur. Bunla ilgili olarak elinde dokuman ve bu elektrokimyasal yontemler nelerdir bunla ilgili fikri olanlar bana donerse çok sevinirim.
Simdiden Tesekkurler...

nilusyas86@gmail.com
 
Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar burada paylaşırsa memnun oluruz. Bende arşivimi karıştırayım inşallah çıkar birşeyler...
 
Elektrokimyasal yöntemlerle atıksuların arıtılması ile ilgili elinde dokuman ya da bilgi sahibi olanlar benle paylasırsa cok sevinirim.

Saygılarımla,

Nil DURU
 
Nil hanım merhaba;
büyük ihtimalle teziniz bitmiştir. Bizlere de yardımcı olması açısından paylaşabilirmisiniz?
 
Nil hanım ben de elektro kimysal ile şeker atıksuyu arıtımı düşünüyorum. bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim
 
Üst