• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yönetim Eleştirileriniz?

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Herkese merhabalar arkadaşlar sizlerden ricam bu başlık altında bizleri eleştirmenizdir. Eleştirileriniz doğrultusunda site faaliyetlerine yön vermeye çalışacağım. Her eleştiride söyleneni gerçekleştiremeyebiliriz ama ne kadar ilerlersek o kadar iyi olur hepimiz için. Lütfen gördüğünüz keşke şöyle olsa dediğiniz eleştirilerinizi bekliyorum.

Canan hanım haklısınız ama o bizden değil google gruptan kaynaklanıyor maalesef. Mailleri dışarı aktarırken nedendir anlayamadım karakterleri bozuyor.

merhaba forumda herhangi bir konuyu açtığımda yazılanları göremiyorum. Yalnızca sol tarafta kullanıcı avatarları görünüyor, örneğin şu an üstteki 3 yorumu görememekteyim. Bu konuda yapabileceğiniz birşey olursa sevinirim. Teşekkürler.

Arkadaşlar doğru yere yazmıyorsam baştan özür dilerim.Son bir kaç gündür site beni belli aralıklar ile atıyor.Kullanıcı adını ve şifremi tekrar girmek zorunda kalıyorum.(ki beni hatırla kısmını herzaman tıklamama rağmen.)Eskiden böyle bir sıkıntım yoktu.Ama diyelim ki okumadığım 10-15 tane konu birikmiş.Hepsini yanyana yeni sekmelerde açıp okuyup sonra da ana sayfaya dönmek istiyorum.Bir bakıyorum ki (atıyorum) 7. konuya geldiğimde sistem beni dışarı atmış.Ben de tekrar kullanıcı adımı ve şifremi girmek zorunda kalıyorum.Aradan 2 dakika geçiyor geçmiyor,sistem beni tekrar dışarı atabiliyor.Bu hergün olmasa da son günlerde sık sık başıma gelmeye başladı.Hata bendeyse bileyim ki bir daha tekrarlamayayım.Bilgilerinize.

Cookies leri temizlemek için araçlar - internet seçenekleri - gözatma geçmişi ni silmemiz yeterli midir? Eğer başka bir yöntemi varsa paylaşırsanız sevinirim. Dün akşam itibariyle yapmıştım. Bugün bu saate kadar bir sıkıntım olmadı ama en az 2-3 gün izlemek istiyorum.Sorun tekrarlanırsa buraya mutlaka yazacağım.

öncelikle sitenin var olmasından ve aktif olarak kullanılmasından cok memnunum.sadece bir önerim olacaktı.forumda sağda forumdaki yorumlar ve mesajlar kısmında iş ilanları da yayınlanıyor.tamam bunlar bir mesaj olarak kabul edılebılır, fakat zaten iş ilanları kısmında bu ilanları görebiliyoruz.konular içerisinde yer almasının şart olmadıgını düşünüyorum.teşekkürler...

forumda yenı mesaj ve konular baslıgı altında fatih bey.onun üzerinde iş ilanları kısmında zaten var ana sayfada. anlatabildim mi acaba

aynı sorun bende de mevcut.sistem normal olmayan bi şekilde dışarda bırakıyor.sorunla ilgilenirseniz sevinirim..teşekkürler şimdiden.

Bugün (15/10/2011 C.tesi) az evvel (saat:09:30) da aynı problemi tekrar yaşadım. Sebepsiz yere sistem beni dışarı attı. Ayrıca geçen hafta da aynı problemi 1 sefer yaşamıştım. Bilgilerinize. Bağlıyken şöyle bir göz gezdiriyorum okumadığım yeni konu var mı diye.O da yaklaşık5 dakikamı alıyor ya da almıyor.Günün ilk bağlantısında uzun kalıyorum o da en fazla 15-20 dakika.O zaman okumadığım yeni konu çok oluyor çünkü.Dışarı atması da hiç belli olmuyor.Mesela bir işim çıkıyor.Site ekranda açık kalıyor.2 saat sonra geliyorum ve okumaya devam edebildiğim gibi,siteyi yeni açtıktan kısa bir süre sonra bile beni dışarı atabiliyor. Rica ederim. Ayrıca ben teşekkür ederim. Hiçbir forum sitesinde olmayan ilgi bu sitede mevcut. İşinizi layıkı ile yaptığınız belli. Emeğinize sağlık.

vBulletin bu hatası aslında bu siteye özel değil. Daha önce modaratörlüğünü yaptığım bir sitede de bu sorun ortaya çıkmıştı ama bir türlü çözememiştik. Bir de sorunu herkes yaşamıyor ve sorun dönemsel olarak boy gösteriyordu bizde. Ama hatırladığım kadarıyla aynı anda birden fazla sekme açılıyorsa o site içerisinde bu tarz bi durum daha sık yaşanıyor idi. Ozamanlar kullanıcıların görüşleri bu yöndeydi.

Bakın bu olabilir.Ben mesela okumadığım çok konu varsa hepsini ayrı sekmelerde açıyorum.Sıra ile okuyorum.Birini okuyup tekrar ana sayfaya geçip diğerini açmaktansa bu yolu izliyorum.Bundan kaynaklı site beni atıyor olabilir.Bunu da söyleyeyim de bilginiz olsun istedim.

Sorun sabit bir sürede olmuyor,değişken.Bazen hiç atmıyor bazen de arka arkaya 2 konu okuduğumda hemen dışarı atabiliyor.Birden fazla sekme açmadığım için sanrm öyle bi sorun teşkil etmiyor.Teşekkürler

İstediğiniz kadar zaman sizin olsun.Benim açımdan hiç problem yok.Ufacık bir sorunu büyütecek değiliz bu kadar güzel bir site sunan sizlere.Ben de bu arada bir çok sekme açmayı bırakıp deneyeyim.Belki de ondadır problem.