Eleştirileriniz?

KS
Fatih Özcan

Fatih Özcan

Site Kurucusu
@Fatih D.

@Ferhat Elçi

@surmene1967

Sürekliliği sağlarız diyorsanız bana bu güvenceyi verirseniz seve seve yaparım. Fatih beye de aynı çekincemi iletmiştim. Otomatik yayın evet olabilir ama sürekli otomatik yayın olursa cezbedici bir özelliği kalmaz.

Zaman ve emek gerekiyor radyo projesi için bu var mı ?

D

deleted25658

@Fatih Özcan
tabiki de görüyor işimi her geçen daha olumlu katkı sağlayacak eleştiri varsa çekinmeden söylerim ki biliyorum olabilitesi varsa yapılıyor adminler tarafından bakmıştım da sadece görememişim maalesef kusuruma bakmayın ..

@Fatih Özcan
olabilir tabi bu konuda tecrübem yok ama görev verilirse yaparım seve seve gönüllü arkadaşlar toplanabilir kim ne katarsa sürekli olması şartıyla tabi ..

Fatih D.

Kayıtlı Kullanıcı
@Fatih Özcan

Kesinlikle zaman ve emek gerekiyor. Öğlen arası vaktimden fedakarlık edip haftada 2 gün 12:00-13:00 arası yayın yapabilirim. Yine hafta sonu Cumartesi günleri, 12:30 - 13:30 arası yayın yapabilirim. Destek olunursa süreklilikte olur. Ama sadece benimle veya destek verecek 1-2 arkadaş ile olmaz elbette. Yapacağımız işte samimi olmamız lazım. Gönül ister ki daha fazla vakit ayırabilelim ancak yoğun iş temposu içerisinde ancak bu kadar oluyor kendi adıma.

Bu proje hayata geçsin veya geçmesin; yenilikçi fikirlere açık olmanız bile, doğru bir platformda yer aldığımızın göstergesidir. Emeğinize sağlık :)

Merve İnan

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba ben konularda son atılan yorumları göremiyorum son yorum olarak kasım ayını gösteriyor yardımcı olabilir misiniz ?

lloyd_braun

Kayıtlı Kullanıcı
Durum güncellemesi yapamıyorum ve yetkililere mesaj atma butonu gözükmüyor. Neden olabilir acaba?

S

Silinmiş üye 2234

@loydbraun Üyeliğiniz eski ama henüz fazla katılımınız yok. Bu sebeple bazı özellikler size kapalı. Tabii hep böyle kalmıyor, kesin bir şekilde hepsi size özel açılıyor. Biraz daha forumda katılımınız olursa hepsi açılacaktır. Tabii böyle bir şey yapma amacımız da reklam/spam yapanların ve birçok kısmı yardım panosu gibi kullananların önüne geçmek içindir.

S

Silinmiş üye 2234

Tahammül edildiği halde tahammül edemeyen birtakım insanların klasik ezici çoğunluk olup veya bu rolü üstlenip aklı sıra ezmeye çalışıp sürekli dediklerinin olması kadar talihsiz bir şey yok. Belli, bir yerlerde birileri karar almış öyle görünüyor. Yazık.

Çeçilya Saktan

Kayıtlı Kullanıcı
iş arayan çevre mühendisleri konusu akışında dün msj yazılmış gözüküyor ama içine girdiğimde son msj eylül tarihli
bende mi sorun var ?

Fatih Koçak

Etkinlik Grup Lideri
Yönetim Grubu
Etkinlik Grubu
Hayır siteye yapmış olduğumuz güncellemeden sonra bir takım hatalar bulunuyor. Hepsi düzelecek.
Altını siyahla çizdiğim kısma tıklayarak ilerlerseniz sizi direk son mesaja atacaktır.
1601966529184.png

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Hata hala devam ediyor mu? Bir güncelleme daha yaptım bunun için ve hata tespit edemedim ben.

Önceki cevapları görüntüle…

Fatih Özcan

Site Kurucusu
@Çeçilya Saktan Son mesaja odaklanmayın lütfen. Malumunuz sitede yorumlama aktif. Size gelen bildirim eski tarihli bir mesaja yazılan yorum olabilir.

Gelen bildirime tıkladığınızda bu yoruma gitmiyorsa yazılımcıyla görüşeyim bu konuyu.