• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Entegre Çevre Bilgi Sistemi Hakkında - Vol.1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Arkadaşlar merhaba,

Kısa zamanda örnek doküman hazırlamaya çalıştım. Ancak bu kadar oldu. Eksiklikler olabilir. Ama yine de yol göstereceğine inanıyorum. Herkese kolay gelsin.
İlk önce firma kaydı yapmanız aktarmayı onaylamanız gerekmektedir.
Akabinde tesis kaydı aktarmayı yapmanız gerekmektedir.
Anladığım kadarıyla :) il müdürlüğüne yine de onaya gitmesi gerekiyor. :)

Not: Opera tarayıcıyı kullanmanızı tavsiye ederim.

Uygulama Destek Hattı İletişim Bilgileri de ektedir. Bakanlığın yardımcı videosunu da ekledim.

İyi çalışmalar...

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• ecbs tesis kaydı.pdf
    2.1 MB · Görüntüleme: 1,600
  • ecbs firma kaydı aktarma.pdf
    1.6 MB · Görüntüleme: 1,204
  • UygulamaDestekHattı.pdf
    371 KB · Görüntüleme: 956
Moderatörün son düzenlenenleri:
Merhaba arkadaşlar Firmamızı EÇBS ' ye aktardık.Tesisimizi de onayladım.Tesisimize Ambalaj Bilgi Sistemi ve Motat KDS uygulamalarını da ekledim.fakat çok ilginç bir durumla karşılaştım Motat KDS uygulamasında bütün eski girişler gelirken.Ambalaj bilgi sisteminde hiçbir eski girişimiz gelmedi ve Tesis sadece Piyasaya Süren olarak görünüyor.Sadece piyasaya süren firma gibi giriş yapabiliyoruz.Normalde Ambalaj Atığı toplama ayırma faaliyeti yapmaktayız.Aynı durumla karşılaşan veya konuyla ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlar bilgi verebilirse çok sevinirim. :)

Önceki cevapları görüntüle…
Bizde uygunlukta aynı süreci yaşadık. Uygunluk aşamasında eksiklik verip red ettiler. Eksiklik veremiyoruz dediler uygunluk aşamasında. Daha sonra eksikliği tamamlayıp tekrar başvuru yaptık.

@Didem Akman
@gyogunlu

Önceki cevapları görüntüle…
@deryanil yanlış yönlendirme olmaması adına, sizin girdiğiniz sayfa tesisin çevre görevlisi sayfası değil. Tesis yetkilisinin girdiği sayfanın ekran görüntüsü anladığım kadarıyla.

Arkadaşlar merhabalar. EÇBS den Ambalaj bilgi sistemine girdiğimiz de kullanıcı adı ve şifre istiyor . Kullanıcı adı ve şifre nasıl talep ediliyor ?

@Merve Cömert Merhabalar maalesef başıma gelen bir olayı anlatayım. Kapı numaramız değiştiği için Lisans yenilerken, önce belediyeden adres teyidi aldım, sonra Çed i güncelledim, iski yi güncelledim. NO:1 yazan bütün evrakları 3 e çevirdim, kapasite raporu dahil ama benim için en avantajlı kısmı lisans yenileme için m3/gün olacaktı zaten güncelleyecektim. Çed 2014 ten önce alınmış onu da güncelleyecektim. bu şekilde toptan güncelledim her şeyi.

çevre izni yenileme aşamasında il müdürlüğü uygunluk yazısı aldım bundan sonraki aşama nedir. tesis başvuru işlemleri--çevre izni başvurusu değince yine karşıma ekte sunmuş olduğum ekran çıkyor.

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    25.3 KB · Görüntüleme: 24
@Evin Ersoy Ekran görüntüsü atarsanız daha kolay yardımcı olabiliriz :)

belge süre bitimi seçeneğine tıklayıp bi ekran görüntüsü daha iletebilir misiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...