• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Ergene Havzası

Jülide Akon

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
23 Aralık 2009
Ergene havzası hakkında genel bilgi, ergene havzasında kac fabrıka var, %kacı endustrı ve ne endustrısı? Orayı gercek anlamda kırleten endustrıler hangılerı? kagıt ve derı endustrısının burayı nasıl kırlettıgı, bu endustrılerın ozelıkle renk gıderımını nasıl sagladıklrı, hangı yollarla cozum aradıklrını ve neler uygulandıgı hakkında bılgı? Hangı sıstemler kullanılıo ozellkle ılerı oksıdasyon, koagulasyon – flokulasyon (pıhtılastırma – yumaklastırma) ve bunlrla ılgılı bu 2 parametre hakkında bılgı (RES (renklılık sayısı) ve Pt Cobalt.) Bunlrı kullanark ne kdr gıderım saglanıo? hangı sıstem onerılıo? Maalıyetlerı? ön veya son artmada mı kullanılıo? Hangısınde uygulandıgı zaman daha cok işimize yarıo?
 
Aşağıdaki linklerden Edirne Çevre Durum Raporu'na ve Ergene Havzası Sunumu'na ulaşabilirsiniz. Umarım yardımı dokunur.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .


Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .


@Jülide Akon
 
Üst