• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Facebook Sivas'ta şube açtı!

E

Emre

Türk internet girişimcileri sınır tanımıyor. Dünyaca ünlü sosyal paylaşım sitesi Facebook'un 'yerli' versiyonları üretilmeye başlandı. Yerlilikle de yetinmeyerek sadece Sivaslılara hizmet verecek arkadaşlık sitesi bile yapıldı. Orijinal Facebook'un tasarımının aynen kopyalandığı SivasFacebook.com'da aynen Facebook'ta olduğu gibi siteye mail adresinizle üye olarak Sivaslı arakadaşlarınızla iletişime geçebiliyorsunuz.

Asıl Facebook ' un clone u :) facebook un 10 un üzerinde mühendisi var ve hergün kodlama yapıyorlar her gün degişiklik yapıyorlar ve hergün farklı özellikler cıkartıyorlar :)
İnşşAllah daha güzelini biz yaparız :) Bilgilendirme için teşekkür ederim emre .

Sivas teknolojiyi en yakından takip eden şehirdir. Bir ara Sivas'ta kaldırımlarda televizyonlar vardı. Japonya'yla yarışırdı.

Sivas; özellikle son yıllarda hemşehri siyasilerimizin adımları ile bayağı yol katetti.
Her ne kadar memleketimizden uzakta olsakda mutlu oluyor insan yatırım aldığını, geliştiği ve bu gelişemelere açık olduğu gördükçe.

Hemen şu siteye üye olmalıyım, bana ihtiyaçları olabilir :)

Ama ben mantıklı bir açıklama duyamamıştım o zaman. İsraf oldu. Zaten kısa süre sonra hepsi neredeyse bozuldu ve kaldırdılar.

@Burak Bilen
Diyorum ya bize fazlaydı; bu tarz görsel yatırımlar için senin önce bir altyapın olmalı gerek şehrine dair gerekse insanına dair. Biz de bu noktalarda sorunlar var. Ki ona gelene kadar çözmemiz gereken o kadar çok sorunumuz var ki, görselden de eksik kalalım :)

upload_2016-8-5_15-11-57.png
... soruyorum ve gidiyorum. Selamlar hemşehrilerime :)