• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yönetim Forumda gerçek isim zorunlu olsun mu?

Forumda gerçek isim zorunlu olsun mu?

• Evet

Oy: 200 70.9%
  • Hayır

Oy: 82 29.1%

• Kullanılan toplam oy
    282
  • Anket kapatılmış .
Kendi ismimi kullanıyorum ama zorunluluk açısından baktığımızda doğru bulmuyorum. çünkü yazdığımız yazılara foruma üye olmayan kişiler çok rahatça ulaşıyor. öncelikle konulara erişim için üyelik şartı getirilmeli. o zaman belki isim zorunluluğu olabilir. ama erişim engellenmediği sürece rumuz kullanmak isteyenler olabilir.

çevre görevlisi belgesi için TEST,
Atıksu Tesis sorumlusu için TEST
ÇMnet üyelik için TEST.. :(:kötü: ÇMnette bozdu kendini..

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Ulu önderimizin sözünden hareketle Forumda benim ismimi görmenize gerek yok fikirlerim olsa yeter :D

Gerçek isimle girip foruma katkısı olan insanlar da var, farklı nickle girip foruma katkısı olan insanlar da var. İnsanların nicklerinden çok bence ne yaptıkları ve ne kadar verimli oldukları önemlidir. Adı soyadı, profil fotoğrafı, telefon numarası açık olup bir kelam edilmeyen ama sadece nicki " acıların çocuğu" olup çok güzel katkısı olan var. Bence insanların tercihlerini sorgulamak yerine onların forumda saygı ve ahlak çerçevesinde ne kadar faydası ve katkısı vardır ona bakmak gerekir. Yoksa adamın ismi Ahmet buraya kaydolurken Burakcan' ı veya Abdulrezzak' ı kullanmış, bunu nerden öğreneceksiniz. E- devlet girişi olsun o zaman. (Bunu dayatmak özgür bir platforma yakışmaz). Ki en ufak bir tepkide banlama seçeneği varken :) . Üzerinde durulması gereken konu bu değil yani.

İsim veya isim soy isim olabilir; fakat şirket bilgilerinin gizliliğini ihlal etmemek için bazı paylaşımlar anonim olarak yapılabilmeli.

Benim takip ettiğim ve tecrübelerinden faydalandığım kadarıyla isim-soyisim şeklinde arkadaşlar. Açıkçası hesabı açarkende hiç düşünmeden isim-soyisim almıştım. Sonuçta mesleki bir platform, gayette amacına hitap ediyor takipte kaldığım kadarıyla. Ben muhattabımın kim olduğunu bilmek isterim. Bence isim-soyisim olmalı diyorum ama Hocam, Şefim hatta Müdür demekten de kendimi alamıyorum :)

Bu günahkar sokaklar tövbekar delikanlısı trend oldu :d