• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Geri dönüşümcüler İstanbul'da toplanıyor

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Katılım
7 Aralık 2008
Şehir
Yurt Dışı
Firma
ABL Group
Ekli dosyayı görüntüle 11756

Geri dönüşüm, çevre teknolojileri ve atık yönetimi alanlarını aynı çatı altında bir araya getiren REW İstanbul fuarı, 10 - 13 Haziran tarihleri arasında 6. kez gerçekleştirilecek.
Fuarcılık alanında 20’nci yılını kutlayan İFO İstanbul Fuar Hizmetleri tarafından organize edilen ve geçen yıl 91’i yabancı 197 şirketi ağırlayan REW İstanbul’a bu yıl yüzde 50’lik bir artışla 25 ülkeden 300 katılımcı bekleniyor.

Fuarda, sektörün önde gelen yerli ve yabancı şirketlerinin yanı sıra Çevre ve Orman Bakanlığı yetkilileri, Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu temsilcileri, belediyeler, sektörel dernekler, ulusal ve uluslararası sivil toplum kuruluşları ve akademisyenler de bulunacak.

İFO Genel Müdür Yardımcısı Zekeriya Aytemur, Avrupa Birliği (AB) ile 21 Aralık 2009’da açılan “Çevre Faslı” gereği 2023 yılına kadar geri dönüşüm sektörü için 59 milyar euro’luk bir harcama yapılması beklendiğini; bu bağlamda söz konusu olacak uygulamaların ve yatırım alanlarının fuarda düzenlenecek panel ve konferanslarda ele alınacağını söyledi.

Milliyet
 
Üst