Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geri dönüşümcüler İstanbul'da toplanıyor

Konu, 'ARŞİV' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

 1. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Eki Görüntüle 11756

  Geri dönüşüm, çevre teknolojileri ve atık yönetimi alanlarını aynı çatı altında bir araya getiren REW İstanbul fuarı, 10 - 13 Haziran tarihleri arasında 6. kez gerçekleştirilecek.
  Fuarcılık alanında 20’nci yılını kutlayan İFO İstanbul Fuar Hizmetleri tarafından organize edilen ve geçen yıl 91’i yabancı 197 şirketi ağırlayan REW İstanbul’a bu yıl yüzde 50’lik bir artışla 25 ülkeden 300 katılımcı bekleniyor.

  Fuarda, sektörün önde gelen yerli ve yabancı şirketlerinin yanı sıra Çevre ve Orman Bakanlığı yetkilileri, Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu temsilcileri, belediyeler, sektörel dernekler, ulusal ve uluslararası sivil toplum kuruluşları ve akademisyenler de bulunacak.

  İFO Genel Müdür Yardımcısı Zekeriya Aytemur, Avrupa Birliği (AB) ile 21 Aralık 2009’da açılan “Çevre Faslı” gereği 2023 yılına kadar geri dönüşüm sektörü için 59 milyar euro’luk bir harcama yapılması beklendiğini; bu bağlamda söz konusu olacak uygulamaların ve yatırım alanlarının fuarda düzenlenecek panel ve konferanslarda ele alınacağını söyledi.

  Milliyet
   

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.