Google üzerinden girmeye çalışalım..

Murat Erdem

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar eminim çoğumuzun açılış sayfası google 'dır. Yada tarayıcımızda google tool bar yüklüdür. Google üzerinde cevremuhendisleri, çevre mühendisleri vs.. gibi kelimerde arattığınızda forumumuz alt sıralarda çıkmaktadır. Google Tıklama istatistiklerine göre çalışır...Yani önce ücretli üyeler gösterilir ücretli üye yoksa arattığınız kelimeler sonucunda hangi siteler fazla tıklanmışsa bir daha ki aratmada bu siteler öncelikli sıralanır. Sizden ricam eger siteye google üzerinde arama yaparak girersek. Sitemiz google da daha üst sıralarda çıkacak. Buda forumu bilmeyen yeni üyelerin forumumuza katılımını sağlayacaktır.

İYİ ÇALIŞMALAR...

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
Saipem
Güzel bir noktaya değinmişsin Murat. Bende bu sırada diğer sitelerle link değişimi yaparak sitenin daha kolay bulunmasını sağlamaya çalışacağım. Dün 2. sayfada çıkabiliyorduk GOOGLE da bugün 1. sayfada çıkmaya başladık. Herkese teşekkür ediyorum.

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İDEAL MAKİNA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
bunu bilmiyordum güzel bir açıklama olmuş .

İsrafil Yılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
SAR MAKİNA SANAYİ VE TİCARET A.Ş
Gerçekyen güzel bir açıklama olmuş :) daha önce kayıtlı adreslerden giriyordum şimdi söylediğiniz gibi gireceğim

zuhall

Kayıtlı Kullanıcı
Bende hep google üzerinden giriyorum demek ki iyi birşey yapıyormuşum:)) çevre mühendisleri yazınca çmo'dan sonra ikinci sıradayız:))

Murat Kafadar

Kayıtlı Kullanıcı
" Çevre Mühendisleri " Kelimesinde 3.sıradayız , bu sıralama sitenin yaşı ve google üzerinden arama kriterlerine göre yükselir yada düşer , google üzerinden ne kadar cok giriş yapılırsa sitenin degeri bir o kadar yükselir, ilginiz için teşekkürler.

Büşra Mülayim

İzmir İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
AGM OTOMOTİV SAN.VE TİC.A.Ş.
bende hep google den giriyodum gene devam edeceğim=)

Ümit Mert

Kayıtlı Kullanıcı
Bazıları facebook'a girerken bile google a facebook yazıyor hala..