• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Görüşlerinizi Alabilir Miyim?

Hüseyin K.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İşsiz
Öncelikle iyi günler
2019 da mezun oldum hemen ardına askere gittim askerlik görevimi tamamladım. 8 ay plastik fabrikasında işçi olarak çalıştım ve bu süreçte kendi mesleğim üzerine iş arayışım oldu fakat bulamadım.Şuan yaşım 29 oldu ve kendi mesleğim üzerine herhangi bir tecrübe sahibi olamadım. Sizce artık yaş ve tecrübesizlikten dolayı herhangi bir işe girip mühendislikten vazgeçmelli miyim? Yorumlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

NOT: Bazı durumlardan dolayı üniversiteye geç girdim. 2015 te üniversiteye başladım.

Hiçbir şey için geç değil. Yaşınız daha genç. Kendi mesleğinizle alakalı iş bulma gayretiniz devam etsin. Bulamıyorsanız bulduğunuz sektörden devam edebilirsiniz elbette.

geç diye bir şey yok zamanı gelmemiştir mücadeleye devam, bu ara da başka bulduğun bir işte de mutlu olabilirsin. Bir kısmetin vardır senin de. Başarılar diliyorum.

Hocam kesinlikle geç değil, tabi ki herkesin koşulları farklı. Ben mezuniyetten sonra yıllarca ticaretle uğraştım askere çok geç gittim, hemen dönüşte 28 yaşında hiç bilgim ve tecrübem olmayan katı atık sektörüne girdim ve yıllardır mesleğimi yapıyorum. İnşallah gönlünüzdeki gibi olur.

Son düzenleme: