• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Gürültü

Arkadaşlar çevresel gürültünün değerlendirilmesi ve yönetimi yönetmeliği ile ilgili powerpoint sunumu varmı elinizde?

Tarık Can

Genel Yönetici
elimde böyle bir doküman yoktu ancak 1 dklık google aramasıyla elime geçenler :) inş. umarım işine yarar...

genel anlamda baktıgımda slaytları özetlersek;

1. gürültü_sunumu: izmir çevre ormanda iç eğitimlerde anlatılmış slayt
    [*]Dr.Talat Muftuoglu: çevre ve orman bakanlıgının genel bilgilendirme slaytı (sayfa 26-27 gürültü ile ilgili)

ayrıca yönetmelikle ilgili değil ama gürültü azaltım önlemleri kitabı'nı da paylaşıyorum.

iyi çalışmalar...

Dosyalar

teşekkür ederim, netteki sunumlara bende baktım ama tam olarak genel yönetmelik kapsamını anlatan ve örnekler sunan,önerilerini anlatan bir sunum bulamadım bu pazartesi bir sunum yapacağım size bir soru sorayım o zaman size göre yönetmelikde neler eksik ?neler yetersiz?

önerileriniz varsa onları yaptığım sunumlara eklemek isterim,zaten sunumu yaptıktan sonra burada paylaşmayıda düşünüyorum :)