• Sayın Üyeler,

    Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

    Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Halil Ünal CV

A. Halil Ünal

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
16 Haziran 2009
Firma
STANDARD PROFİL OTOMOTİV SAN. ve TİC. A.Ş.
2008 Yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümünden Mezun Oldum. 325. KD. olarak mayıs ayında askerliğimi tamamladım. Sektörde; Çevre Yönetim Sistemleri, Projelendirme, Geri Dönüşüm, Kalite Standartları ve Mühendislik alanlarındaki becerilerimi değerlendirmek ve kısa sürede tecrübe kazanmak hedefindeyim.... (bence burada kişisel cümlelerinizi ve ifade yeteneğinizi kullanmaya özen gösterin. resmi dilden kopmamak şartıyla tabi ki, aksi taktirde fazla yoruma dayalı ve alışılagelenin dışında kullanılan "marjinal" kelimeler sıkıntı yaratabilir.. hepimize kolay gelsin.)
 
Üst