Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

içme ve kullanma suyu arıtımı

Konu, 'ARŞİV' kısmında nesl tarafından paylaşıldı.

1. nesl

nesl CMNet Üyesi

Arkadaşlar daha önce grubada sormuştum ama çok istediğim cevapları alamadım :) İçme ve kullanma sualrın arıtımı, kimyasal kullanımı ,RO gibi konularla ilgili nette kaynak aramaktayım, makale , teknik doküman gibi. Okuldayken bu konuları içeren Çevre kimyası kitbamız vardı ama işteyken netten yararlanabilecğim kaynakları arıyorum. Görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim.

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Neslihan hanım öncelikle konunuzu İçme Sularının Temini ve Arıtılması adlı bölüme taşıyorum. Aynı zamanda bu bölümde Reverse Ozmos ile ilgili bilgi paylaşımına başladık. RO ile ilgili tam olarak istediklerinizi ilgili konu altına yazarsanız konumuzuda ona göre yönlendirme şansı buluruz. İyi çalışmalar.

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları