• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İksir Kimya - Atık Yağ Geri Kazanım Tesisi

Atık yağ gönderimleriniz için ekte dosyamız bulunmaktadır.

Ekli dosyalar

• gfb yeni.pdf
    156.5 KB · Görüntüleme: 49
Konunuz uygun yere taşınmış ve başlığı uygun şekilde güncellenmiştir. Lütfen içeriğini de daha detaylı olarak anlatır mısınız? Konuya giren arkadaşlarımızın size nasıl ulaşacağı, neler yaptığınız, mevcut müşterileriniz gibi bilgiler verirseniz; sektörde bir adım öne geçme şansınız olur. :)

Hedeflerinizde bol şans!

Ben şunu sormak istiyorum. Araçların bakım ve onarımından çıkan atık yağlar olmaktadır. Atık Yağların Kontrolü Yönetmeliğine göre bunları yetkili kuruluş olan firmalar haricinde toplanması yasaktır diye geçiyor ve PETDER firmasının almaya yetkisi var. Sizin geçici faaliyet belgesinde şu ibare geçmektedir;
- 30.07.2008 tarihli ve 26952 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Atık Yağların Kontrolü Yönetmeliği
(AYKY) 20 nci madde (a) bendi gereğince, tesiste I. kategori atık sanayi yağları ve motor yağları ile
PCB, klorür ve toplam halojen parametreleri II. kategori atık yağlar için müsaade edilen sınır değerler
arasında kalmak koşuluyla atık sanayi yağlarının rejenerasyon yoluyla geri kazanımı yapılmalıdır. Diyelim ki firmada atık motor yağı çıkıyor ve analiz raporu mevcut. Analiz raporu 1. Kategori ise sizin almaya yetkiniz var. Doğru mu?