• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Internetten meslek bilgilerini geliştirmek olanakları

Figen Daban

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar,
Eminim pek çoğunuz interneti mesleki bilgilerinizi geliştirmek, örnek aramak v.s. amaçlarla kullanıyorsunuzdur. Bu forumda kullandığımız web adreslerini, doküman indirilebilecek adresleri, on-line yayınları v.s. haber verirsek daha fazla kişinin yararlanmasını sağlarız diyorum. Ben ilk adresleri yazıyorum.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
,
gibi adresler çok yararlı. Ayrıca abone olduğunuzda (ücrestsiz) düzenli olarak yayınlarını takip edebiliyorsunuz.

Öncelikle teşekkür ederim konu için. Belki dolaylı olacak vereceğim adres ama en iyisi bence.
Emin olun arayıpta bulamayacağınız hiçbirşey yok. Yeterki aramayı bilin.
Müsait bir zamanda arama teknikleriyle ilgili birde paylaşım yapacağım. Birkaç tane daha buyurun

Hatırladıkça eklerim. Ücretsiz kütüphaneler vardı şimdi aklıma gelmedi..