• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş Akım Şeması

Fikret Cora

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Çevre Danışmanlık
Arkadaşlar yangın söndürücü üretimi örnek iş akım ve proses özetine ihtiyacım var. Kendim hazırladım ancak eksikleri olduğunu düşünüyorum. Karşılaştırma yapmak istiyorum.

Arkadaşlar Merhaba ,

Solucan gübresi üretimi İş Akım Şemasına ihtiyacım bulunmaktadır. Yardımcı olabilecek arkadaşlar var mıdır ?

Merhaba, bir ara merak salmıştım solucan gübresi üretimi, kompostlaştırma işlerine o dönem araştırma yaparken ekteki dosyayı hazırlamıştım. Belki faydası olur @Fatih Koçak

Ekli dosyalar

• Vermikompost.docx
    192.2 KB · Görüntüleme: 46