• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı 25.12.2010-Ankara

Merhaba;

27.11.2010 tarihinde çıkarılan ilgili yönetmelikler ile birlikte müdürlük tarafından 01.12.2010 tarhinde yapılan duyuru sonucu sınav tarihi belli olmuştur.

İlgilenen arkadaşların dikkatine gerekli bilgiler ekte yer almaktadır.

Dosyalar

n_handan

CMNet Üyesi
bu sınav egitim alanlar için öle degilmi? Sıfırdan hiç egitim almamıs birisi için egitim tarihleri ne zamn acaba ?

n_handan

CMNet Üyesi
bu sınav egitim almış olanlar için öle degilmi? Peki egitimler ne zamn baslıycak ben c sınfı sertifika almak istiyorumda.

bu sınav egitim almış olanlar için öle degilmi? Peki egitimler ne zamn baslıycak ben c sınfı sertifika almak istiyorumda.
Merhaba;

Bu sınav C sınıfı eğitimini tamamlamış ancak hala sınava giremeyenler için geçerlidir.
Yeni eğitimler yakın tarihte başlar hatta başlamış bile olabilir. Daha önce ilan edilen eğitim verebilecek kurumlar listesinde bulunan eğitim kurumlarını arayarak gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

n_handan

CMNet Üyesi
casgem dısındaki kurumlar haangisi? benim bildigim casgem dısında bu egitimi gecerli kılan bi kurum yok.c sınıfı sertifika alabilmek için casgem den baska bi kurum gecerli olmaz diye biliyorum dogrumudur?

Çasgem dışında yetkilendirilmiş yaklaşık 30 tane eğitim kurumu vardı. Ancak güncel listeyi siteden kaldırmışlar. O zamanlar kaydettiğim listeyi size gönderiyorum. Ekli listede yer alan eğitim kurumlarından alınan eğitimler geçerlidir. Bende listede yer alan bir eğitim kurumundan mart 2010'da ilgili eğitimi aldım ve şu anda sınava girmek için hazırlanıyorum. Yeni yönetmelik itibariyle yeni eğitimlerde başlayacaktır. Listedeki kurumlardan bilgi alabilirsiniz.

Dosyalar

Tarık Can

Genel Yönetici
Çasgem dışında yetkilendirilmiş yaklaşık 30 tane eğitim kurumu vardı. Ancak güncel listeyi siteden kaldırmışlar. O zamanlar kaydettiğim listeyi size gönderiyorum. Ekli listede yer alan eğitim kurumlarından alınan eğitimler geçerlidir. Bende listede yer alan bir eğitim kurumundan mart 2010'da ilgili eğitimi aldım ve şu anda sınava girmek için hazırlanıyorum. Yeni yönetmelik itibariyle yeni eğitimlerde başlayacaktır. Listedeki kurumlardan bilgi alabilirsiniz.
Sadiye Hanım;

Bakanlık bu yetkilendirdiği kuruluşlardan yetkilerini aldı diye biliyorum. Bu yüzden eğitim açamıyorlardı. Yanlış mı biliyorum?